Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ksara FAKTURY 2.28

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Internet Art
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2010
Rozmiar: 6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 577

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ksara FAKTURY 2.28

Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktur, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości. ksara FAKTURY 2.28 to jedna z lepszych aplikacji tego typu, przeznaczona zarówno dla małych, jak i dużych firm. Niestety, pełna wersja ksara FAKTURY nie jest darmowa, mamy jednak testową, która pozwoli sprawdzić program.

Jakie są jego plusy? Dałoby się wymienić cała listę. Możliwość szybkiego wsyatwienia faktury VAT, rachunków, generowanie PDF i wiele innych. Niedostępna za darmo aplikacja ksara FAKTURY pozwala na dowolny format numeracji dokumentów, podgląd i sprawdzenie przed wystawieniem, łatwą bazę danych partnerów oraz rejestr VAT sprzedaży. Dostępna do pobrania wersja testowa ksara FAKTURY, pozwala także na wystawienie rachunków w dowolnej walucie, zamieszczanie loga sprzedawcy na fakturze, filtrowanie bazy faktur. Jak widać aplikacja ma wszystko, co potrzeba do sprawnego działania!

Oczywiście ksara FAKTURY jest po polsku. Pełna wersja programu kosztuje około 110 PLN. Ąplikacja działa pod wszystkimi systemami operacyjnymi z rodziny Widnows. Można więc używać jej na Vista i XP. Także i pod Windows 7 ksara FAKTURY działa bez zarzutu.

Podobne Programy do fakturowania

 • Firmowe Papiery

  W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością darmowy program do fakturowania Firmowe Papiery.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • Faktura VAT

  Faktura VAT jest to program dla przedsiębiorstw będących płatnikiem VAT i jednocześnie nie prowadzących magazynu

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ksara FAKTURY 2.28

dodał: ~fakir , 26.07.2014

szkoda że wersia trial. Lepiej jak było by za free tak jak intaxo.pl darmowy program do faktur

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie