Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ksara FAKTURY 2.28

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Internet Art
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2010
Rozmiar: 6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 578

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ksara FAKTURY 2.28

Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktur, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości. ksara FAKTURY 2.28 to jedna z lepszych aplikacji tego typu, przeznaczona zarówno dla małych, jak i dużych firm. Niestety, pełna wersja ksara FAKTURY nie jest darmowa, mamy jednak testową, która pozwoli sprawdzić program.

Jakie są jego plusy? Dałoby się wymienić cała listę. Możliwość szybkiego wsyatwienia faktury VAT, rachunków, generowanie PDF i wiele innych. Niedostępna za darmo aplikacja ksara FAKTURY pozwala na dowolny format numeracji dokumentów, podgląd i sprawdzenie przed wystawieniem, łatwą bazę danych partnerów oraz rejestr VAT sprzedaży. Dostępna do pobrania wersja testowa ksara FAKTURY, pozwala także na wystawienie rachunków w dowolnej walucie, zamieszczanie loga sprzedawcy na fakturze, filtrowanie bazy faktur. Jak widać aplikacja ma wszystko, co potrzeba do sprawnego działania!

Oczywiście ksara FAKTURY jest po polsku. Pełna wersja programu kosztuje około 110 PLN. Ąplikacja działa pod wszystkimi systemami operacyjnymi z rodziny Widnows. Można więc używać jej na Vista i XP. Także i pod Windows 7 ksara FAKTURY działa bez zarzutu.

Podobne Programy do fakturowania

 • ILUO Faktura

  Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura.

 • Pełna Księgowość

  Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • Faktura VAT

  Program Faktura VAT w wersji PRO to aplikacja przeznaczona dla biur i firm, które potrzebują sprawnego i szybkiego narzędzia do wystawiania wszelkich dokumentów, jak na przykład faktury, noty korygujące, noty zwrotu, przelewy i tym podobne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ksara FAKTURY 2.28

dodał: ~fakir , 26.07.2014

szkoda że wersia trial. Lepiej jak było by za free tak jak intaxo.pl darmowy program do faktur

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie