Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ILUO Faktura 3.0.81

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: ILUO
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.01.2014
Data modyfikacji: 20.01.2014
Rozmiar: 346.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 68

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ILUO Faktura 3.0.81

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura. To profesjonalne narzędzie zostało opracowane tak, by znacznie ułatwić pracę procesy związane z fakturowaniem oraz obsługą klientów.

Jego podstawowe funkcje (zależnie od wybranego wariantu) to:

- możliwość ewidencjonowania usług oraz towarów,
- prowadzenie ewidencji klientów,
- możliwość wystawiania wielu rodzaju faktur (sprzedażowych, wewnątrzunijnych WDT, zaliczkowych, walutowych oraz marża),
- opcja odpowiedzialna za windykację oraz rozrachunki z kontrahentami,
- możliwość aktualizacji do bardziej rozbudowanej wersji z opcją prowadzenia magazynu - ILUO Biznes,
- wyszukiwarka FindMe dająca szybki dostęp do poleceń systemu oraz wszystkich zgromadzonych danych,
- FileMe - autouzupełnianie pól (przyspiesza wypełnianie formularzy),
- optymalizacja wyglądu dla wielu rozdzielczości ekranu,
- możliwość personalizacji wyglądu (zmiana tzw. "skórek").

Całość, pomimo wielu dostępnych opcji, jest niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu w języku polskim. Program ILUO Faktura dostępny jest w kilku wariantach (START, KOMFORT, PREMIUM), każdy więc znajdzie coś pasującego do indywidualnych potrzeb.

Podobne Programy do fakturowania

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.

 • mikroSubiekt dla Windows

  mikroSubiekt dla Windows w wersji 4.0 to nowoczesny, prosty w obsłudze ale jednocześnie nie oferujący zbyt wielu dodatkowych funkcji program, który służy do ewidencjonowania sprzedaży.

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • Ramzes Faktura

  Ramzes Faktura to profesjonalne oprogramowanie dla firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych, które umożliwia sporządzanie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ILUO Faktura 3.0.81Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie