Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iFaktury24

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Comarch SA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 415

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iFaktury24

ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego. Warto dodać, że nie ma tutaj konieczności instalacji oprogramowania, gdyż znajduje się ono w tzw. chmurze i działa na każdej przeglądarce internetowej bez potrzeby konfiguracji. Producent nie zapomniał o kwestii bezpieczeństwa naszych danych. To bowiem stoi na najwyższym poziomie.

Obsługa programu nie powinna przysporzyć problemów nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. To przede wszystkim ze względu na intuicyjne menu w języku polskim. Dodatkowym atutem iFaktury24 jest możliwość współpracy (przesyłanie dokumentów) z zewnętrznymi biurami rachunkowymi, które prowadzą księgowość naszej firmy. Muszą one jednak korzystać z oprogramowania iKsięgowość24. Prezentowany program doskonale sprawdzi się zarówno przy współpracy z najnowszymi komputerami wyposażonymi w system operacyjny Windows 8, jak i starszymi konfiguracjami sprzed kilku lat.

Podobne Programy do fakturowania

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm

 • ILUO Faktura

  Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura.

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iFaktury24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie