Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iFaktury24

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Comarch SA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 414

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iFaktury24

ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego. Warto dodać, że nie ma tutaj konieczności instalacji oprogramowania, gdyż znajduje się ono w tzw. chmurze i działa na każdej przeglądarce internetowej bez potrzeby konfiguracji. Producent nie zapomniał o kwestii bezpieczeństwa naszych danych. To bowiem stoi na najwyższym poziomie.

Obsługa programu nie powinna przysporzyć problemów nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. To przede wszystkim ze względu na intuicyjne menu w języku polskim. Dodatkowym atutem iFaktury24 jest możliwość współpracy (przesyłanie dokumentów) z zewnętrznymi biurami rachunkowymi, które prowadzą księgowość naszej firmy. Muszą one jednak korzystać z oprogramowania iKsięgowość24. Prezentowany program doskonale sprawdzi się zarówno przy współpracy z najnowszymi komputerami wyposażonymi w system operacyjny Windows 8, jak i starszymi konfiguracjami sprzed kilku lat.

Podobne Programy do fakturowania

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • Firmowe Papiery

  W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością darmowy program do fakturowania Firmowe Papiery.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • ksara FAKTURY 2.28

  Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktu, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości.

 • mikroSubiekt dla Windows

  mikroSubiekt dla Windows w wersji 4.0 to nowoczesny, prosty w obsłudze ale jednocześnie nie oferujący zbyt wielu dodatkowych funkcji program, który służy do ewidencjonowania sprzedaży.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iFaktury24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie