Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fortuna 1.16

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: ATHENASOFT Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Fortuna 1.16

Fortuna to kompleksowy system fakturowania, doskonale nadaje się do zastosowania w małej i średniej wielkości przedsiębiorstwach, również związanych z wykonawstwem różnego rodzaju usług budowlanych.

Program przeznaczony jest do wystawiania i kontroli płatności faktur VAT, faktur korygujących i faktur Pro-Forma, drukowania przelewów bankowych oraz przygotowania Rejestru sprzedaży VAT.

Program FORTUNA posiada rozbudowane funkcje statystyczne. Wprowadzone do programu dane kontrahentów, towarów i usług oraz faktur są ewidencjonowane, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić wartość wszystkich faktur danego kontrahenta oraz wystawić nowe, uwzględniając nawet dodatkowy rabat. Wystarczy zastosować jeden z czterech poziomów cen bądź dodatkowy upust procentowy lub kwotowy. FORTUNA automatycznie nadaje kolejne numery fakturom, podpowiada kody, miasta, nazwy odbiorcy czy sprawdza poprawność wystawionej faktury. Wszystkie wystawione w danym okresie dokumenty można automatycznie przenieść do programu finansowo-księgowego.

Program FORTUNA znajduje się wiele wzorców faktur i przelewów, które w dowolny sposób można modyfikować, a także tworzyć na ich podstawie nowe. Można także zaprojektować własne formularze faktur lub papier firmowy.

Program FORTUNA posiada rozbudowane opcje eksportu danych do pliku tekstowego - zarówno informacji zawartych w bazie Klientów jak i dane z bazy towarów. FORTUNA współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Podobne Programy do fakturowania

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • mrfaktury PRO

  Program MR_FAKTURY_PRO jest zaawansowanym programem do wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm.

 • FAKTURY 2014 PRO

  FAKTURY 2013 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

 • Faktura-NT

  Faktura-NT to profesjonalny system sprzedaży, wyposażony w funkcje przeznaczone szczególnie dla dynamicznie rozwijających się firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fortuna 1.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie