Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fortuna 1.16

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: ATHENASOFT Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Fortuna 1.16

Fortuna to kompleksowy system fakturowania, doskonale nadaje się do zastosowania w małej i średniej wielkości przedsiębiorstwach, również związanych z wykonawstwem różnego rodzaju usług budowlanych.

Program przeznaczony jest do wystawiania i kontroli płatności faktur VAT, faktur korygujących i faktur Pro-Forma, drukowania przelewów bankowych oraz przygotowania Rejestru sprzedaży VAT.

Program FORTUNA posiada rozbudowane funkcje statystyczne. Wprowadzone do programu dane kontrahentów, towarów i usług oraz faktur są ewidencjonowane, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić wartość wszystkich faktur danego kontrahenta oraz wystawić nowe, uwzględniając nawet dodatkowy rabat. Wystarczy zastosować jeden z czterech poziomów cen bądź dodatkowy upust procentowy lub kwotowy. FORTUNA automatycznie nadaje kolejne numery fakturom, podpowiada kody, miasta, nazwy odbiorcy czy sprawdza poprawność wystawionej faktury. Wszystkie wystawione w danym okresie dokumenty można automatycznie przenieść do programu finansowo-księgowego.

Program FORTUNA znajduje się wiele wzorców faktur i przelewów, które w dowolny sposób można modyfikować, a także tworzyć na ich podstawie nowe. Można także zaprojektować własne formularze faktur lub papier firmowy.

Program FORTUNA posiada rozbudowane opcje eksportu danych do pliku tekstowego - zarówno informacji zawartych w bazie Klientów jak i dane z bazy towarów. FORTUNA współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Podobne Programy do fakturowania

 • ILUO Faktura

  Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura.

 • Faktura VAT

  Program Faktura VAT w wersji PRO to aplikacja przeznaczona dla biur i firm, które potrzebują sprawnego i szybkiego narzędzia do wystawiania wszelkich dokumentów, jak na przykład faktury, noty korygujące, noty zwrotu, przelewy i tym podobne.

 • Pełna Księgowość

  Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości.

 • mrfaktury PRO

  Program MR_FAKTURY_PRO jest zaawansowanym programem do wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm.

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fortuna 1.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie