Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIT Faktura 7.4.8

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Programer Sp. z o.o.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Data modyfikacji: 10.01.2013
Rozmiar: 22,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1100

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis FIT Faktura 7.4.8

FIT Faktura 7.4 to bardzo użyteczny program, który z pewnością przyda się w każdym biurze. Jak już zdradza to sama nazwa, mamy do czynienia z aplikacją do wystawiania faktur. Wystawimy dzięki niej wszystkiego rodzaju faktury – w tym proforma i korygujące. Nadto FIT Faktura umożliwia prowadzenie pełnych kartotek towarów i kontrahentów. Kolejnym plusem jest obsługa kodów kreskowych oraz popularnych drukarek fiskalnych (Elzab, Posnet, Innova i inne). A co najważniejsze – download programu jest całkowicie darmowy. Nie musimy za tą aplikację płacić ani grosza! Co więcej, program posiada możliwości CRM – generuje raporty, pozwala na sformatowanie dokumentów, dzielić ceny na grupy czy też udzielać automatycznych upustów. Nadto dostajemy tu również takie wygodne funkcje jak przypisywanie rachunków bankowych sprzedawcy do konkretnych kontrahentów. Jeśli zaś chodzi o towary, możemy nadawać im nawet 80-znakowe nazwy. FIT Faktura 7.4 umożliwia również tworzenie etykiet oraz cenników. Oczywiście mamy tutaj także możliwość automatycznej archiwizacji danych. Dla użytkowników programu przygotowano możliwość pomocy wprost z poziomu aplikacji. Można odwiedzić także poświęcone programowi FIT Faktura 7.4 forum, na którym użytkownicy dzielą się doświadczeniami w użytkowaniu tej aplikacji. Oczywiście jest ona wydana po polsku, dlatego też do jej obsługi nie potrzeba znajomości jakiegokolwiek obcego języka. Jeśli jednak dopiero zaczynamy używanie FIT Faktura 7.4 , przydadzą się porady użytkowników pracujących z programem już od dłuższego czasu. Polecamy więc pobrania FIT Faktura 7.4 – aplikacja ta może okazać się bezcenną pomocą dla każdej firmy. Oczywiście nie wymieniono tu pełnej listy możliwości, a tylko najważniejsze. Aby zapoznać się ze wszystkimi, wystarczy kliknąć i pobrać program.

Podobne Programy do fakturowania

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • Ramzes Faktura

  Ramzes Faktura to profesjonalne oprogramowanie dla firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych, które umożliwia sporządzanie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • Firmowe Papiery

  W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością darmowy program do fakturowania Firmowe Papiery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FIT Faktura 7.4.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie