Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIT Faktura 7.4.8

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Programer Sp. z o.o.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Data modyfikacji: 10.01.2013
Rozmiar: 22,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1106

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis FIT Faktura 7.4.8

FIT Faktura 7.4 to bardzo użyteczny program, który z pewnością przyda się w każdym biurze. Jak już zdradza to sama nazwa, mamy do czynienia z aplikacją do wystawiania faktur. Wystawimy dzięki niej wszystkiego rodzaju faktury – w tym proforma i korygujące. Nadto FIT Faktura umożliwia prowadzenie pełnych kartotek towarów i kontrahentów. Kolejnym plusem jest obsługa kodów kreskowych oraz popularnych drukarek fiskalnych (Elzab, Posnet, Innova i inne). A co najważniejsze – download programu jest całkowicie darmowy. Nie musimy za tą aplikację płacić ani grosza! Co więcej, program posiada możliwości CRM – generuje raporty, pozwala na sformatowanie dokumentów, dzielić ceny na grupy czy też udzielać automatycznych upustów. Nadto dostajemy tu również takie wygodne funkcje jak przypisywanie rachunków bankowych sprzedawcy do konkretnych kontrahentów. Jeśli zaś chodzi o towary, możemy nadawać im nawet 80-znakowe nazwy. FIT Faktura 7.4 umożliwia również tworzenie etykiet oraz cenników. Oczywiście mamy tutaj także możliwość automatycznej archiwizacji danych. Dla użytkowników programu przygotowano możliwość pomocy wprost z poziomu aplikacji. Można odwiedzić także poświęcone programowi FIT Faktura 7.4 forum, na którym użytkownicy dzielą się doświadczeniami w użytkowaniu tej aplikacji. Oczywiście jest ona wydana po polsku, dlatego też do jej obsługi nie potrzeba znajomości jakiegokolwiek obcego języka. Jeśli jednak dopiero zaczynamy używanie FIT Faktura 7.4 , przydadzą się porady użytkowników pracujących z programem już od dłuższego czasu. Polecamy więc pobrania FIT Faktura 7.4 – aplikacja ta może okazać się bezcenną pomocą dla każdej firmy. Oczywiście nie wymieniono tu pełnej listy możliwości, a tylko najważniejsze. Aby zapoznać się ze wszystkimi, wystarczy kliknąć i pobrać program.

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura VAT

  Faktura VAT jest to program dla przedsiębiorstw będących płatnikiem VAT i jednocześnie nie prowadzących magazynu

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.

 • Invoicer

  Invoicer to program kadrowo-płacowy stworzony z myślą o pracownikach zajmujących się księgowością w firmach.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • Faktura VAT

  Program Faktura VAT w wersji PRO to aplikacja przeznaczona dla biur i firm, które potrzebują sprawnego i szybkiego narzędzia do wystawiania wszelkich dokumentów, jak na przykład faktury, noty korygujące, noty zwrotu, przelewy i tym podobne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FIT Faktura 7.4.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie