Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Firmowe Papiery

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Espeo Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2010
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2164

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Firmowe Papiery

W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością program do fakturowania Firmowe Papiery. Co wyróżnia tą aplikację z grona innych?

Program wykorzystuje do działania bogaty interfejs AdobeFlex. Ponadto umożliwia pracę w przeglądarce lub z poziomu pulpitu. Co dość istotne, istnieje możliwość dzielenia jednej bazy danych przez kilku użytkowników. Przyda się to szczególnie w firmach, gdzie znajduje się kilka komputerów. Choć to prosty program do fakturowania, ma jednak bogate możliwości zastosowania. Można sprawdzić to samemu – jak na razie pobranie aplikacji nic nie kosztuje, jednak wkrótce zostaną wprowadzone opłaty, radzimy więc się pospieszyć.

Jak i inne programy do fakturowania, tak i tu mamy możliwości wystawiania korekty z VAT-em i bez, korekty faktur, faktur proforma, zaliczkowych czy też tworzenia bazy danych stałych klientów. Aplikacja Firmowe Papiery dostępna jest po polsku i angielsku - przejrzyste i intuicyjne menu w naszym języku odgrywa bardzo ważną rolę w tego typu oprogramowaniu. Aplikacja potrafi generować faktury polskie, angielskie lub dwujęzyczne.

Wszystkie dane można eksportować w formatach .pdf, .xls lub .csv. Dla wygody użytkownika istnieje tu opcja wysyłania e-maili z powiadomieniami z programu. Dzięki temu każda nieścisłość czy niejasność będzie szybko zgłoszona. Jak więc widać Firmowe Papiery to wszechstronne narzędzie, które bez problemu sprawdzi się w każdej firmie. Na koniec trzeba dodać o jeszcze jednej istotnej funkcji. Aplikacja umożliwia wystawianie rachunków do umów o dzieło i zlecenia (również z powiadomieniami do zleceniodawców). Jest to duże udogodnienie dla osób pracujących jako freelancerzy, którzy opierają się na tego typu umowach.

Aplikacja wymaga się środowiska Adobe Air, dlatego też najnowsza wersja programu daje możliwość zainstalowana tego środowiska bez konieczności dodatkowego pobierania.

Podobne Programy do fakturowania

 • mrfaktury PRO

  Program MR_FAKTURY_PRO jest zaawansowanym programem do wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm.

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.

 • Faktura-NT

  Faktura-NT to profesjonalny system sprzedaży, wyposażony w funkcje przeznaczone szczególnie dla dynamicznie rozwijających się firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Firmowe Papiery

dodał: ~samis , 13.08.2010

w końcu program do fakturowania, który nie wygląda topornie! jak dla mnie bomba

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie