Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktury PL 5.0

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Symcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 10.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2522

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Faktury PL 5.0

Faktury PL (dawniej Vat System) program dla małych i średnich firm. W łatwy i szybki sposób daje możliwość wystawiania faktur, faktur RR, rachunków. Program posiada moduł przelewy, ZUS oraz raporty.


Łatwe wyszukiwanie wystawionych dokumentów według faktury, sprzedawcy, nabywcy, daty wystawienia dokumentu, kwoty netto, brutto czy kwoty Vat.

Program zawiera archiwizację danych dzięki czemu użytkownik gromadzi i zabezpiecza dane, które mogą być automatycznie lub ręcznie archiwizowane.

Starannie opracowany interfejs graficzny przyjemny i łatwy do zmiany przez zastosowanie teksturowanego tła. (do każdego programu dołączamy kilka ciekawych tekstur). Teraz także możliwość ustawienia klasycznego wyglądu programu.

Posiada podręcznik użytkownika zawierający dokładny opis podstawowych operacji i elementów zawartych w programie. Dla pełnego zrozumienia treści bogato ilustrowany ( zrzuty ekranowe poszczególnych elementów). Umożliwia wstawianie logo Twojej firmy ( z automatycznym dopasowywaniem rozmiarów). Dostępne formaty obrazu graficznego BMP,WMF.

Moduł Zus służy do wypełniania formularza dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (wpłata , przelew na konto 51,52,53)

Moduł Przelewy zaoszczędzający sporo cennego czasu do dokonywania wszelkich wpłat bankowych, pocztowych, przelewów. Zawiera wszystkie niezbędne druki zgodne z obowiązującymi przepisami.

Moduł analizy graficzne to zestawienie danych w formie prostych i czytelnych wykresów oraz sporządzanie i drukowanie raportów. Użytkownik ma do dyspozycji kilkanaście wbudowanych analiz:
1. Wartość sprzedaży netto za ubiegłe miesiące
2. Wartość sprzedaży netto za ubiegłe lata
3. Średnia z poprzednich miesięcy
4. Średnia z poprzednich lat
5. Ilość wystawionych dokumentów w ubiegłych miesiącach
6. Ilość wystawionych dokumentów w ubiegłych latach
7. Ilość wystawionych dokumentów dla poszczególnych regionów
8. Wartość netto wystawionych dokumentów dla poszczególnych regionów
9. Wartość netto wystawionych dokumentów dla poszczególnych regionów z ustalonym zakresem kwoty
10. Ilość wystawionych dokumentów dla poszczególnych kontrahentów
11. Wartość netto wystawionych dokumentów dla poszczególnych kontrahentów
12. Wartość netto wystawionych dokumentów dla poszczególnych kontrahentów z ustalonym zakresem kwoty
13. Dynamika sprzedaży (porównanie miesięcy)
14. Dynamika sprzedaży w danym miesiącu

Ingerowanie w wygląd faktury (opcjonalny wydruk danych w formie tabeli, wybór rodzaju i wielkości czcionki pozycji faktu). Łatwiejsza lokalizacja kontrahentów, użytkowników, produktów przez wyszukiwanie według wybranej kategorii. Wydruk niezbędnych zestawień, listy kontrahentów czy produktów.
Faktury Express NET to wersja przeznaczona do pracy w sieciach lokalnych oparta na silniku bazy danych. Od teraz można wystawiać faktury na kilku komputerach jednocześnie, pracujących w sieci.

FAKTURY Express 6 to m.in. możliwość prowadzenia kilku firm w 1 programie, dowolny wybór waluty, dowolna (do wyboru) ilość miejsc po przecinku w kwotach, prosty system archiwizacji, przejrzysty wygląd faktur, rejestr faktur, korekty-duplikaty faktur, zestawienia towarów, kontrahentów, faktury korrekcyjne, faktury pro-forma, nowoczesne wyszukiwanie kontrahentów, nowoczesna numeracja, moduł kasowy (KP, wydawanie reszty).

Podobne Programy do fakturowania

 • EuroFaktura 3.1

  EuroFaktura 3.1 Start to darmowy program do sporządzania faktur i innych dokumentów sprzedaży.

 • FAKTURY 2014 PRO

  FAKTURY 2013 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktury PL 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie