Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FAKTURY 2014 PRO

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Arkas
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.12.2013
Data modyfikacji: 21.01.2014
Rozmiar: 20,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 152

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis FAKTURY 2014 PRO

FAKTURY 2014 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Aplikacja służy przede wszystkim do wystawiania dokumentów sprzedaży oraz zawiera szereg dodatkowych funkcji. Całość, dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim jest niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Do podstawowych funkcji FAKTURY 2014 PRO należą między innymi:

- obsługa dowolnych stawek VAT 23% oraz innych,
- opcja zarządzania magazynem,
- rozliczenie magazynowe,
- możliwość robienia inwentaryzacji,
- rozliczanie zaliczek,
- tworzenie dokumentów WZ i RW,
- numerowanie miesięczne posiadanych dokumentów.

Nie zabrakło tutaj także opcji automatycznego tworzenia statystyk sprzedażowych tak pod kątem wyrobów, jak i klientów lub rejonów. Nowością jest funkcja FAKTURY UE, która umożliwia wystawianie faktur dla dostaw wewnątrzwspólnotowych w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Poniżej znajduje się lista pozostałych obsługiwanych rodzajów dokumentów:

faktura marża, faktury UE dla przewoźników oraz faktury eksportowe Invoice. FAKTURY 2014 PRO  to także możliwość zgrywania faktur do pików PDF oraz import pozycji z dokumentów Microsoft Excel.

Podobne Programy do fakturowania

 • mrfaktury PRO

  Program MR_FAKTURY_PRO jest zaawansowanym programem do wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm.

 • Firmowe Papiery

  W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością darmowy program do fakturowania Firmowe Papiery.

 • DRACO - Faktury VAT

  DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • Faktura VAT

  Faktura VAT jest to program dla przedsiębiorstw będących płatnikiem VAT i jednocześnie nie prowadzących magazynu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FAKTURY 2014 PROAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie