Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FAKTURY 2014 PRO

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Arkas
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.12.2013
Data modyfikacji: 21.01.2014
Rozmiar: 20,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 154

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis FAKTURY 2014 PRO

FAKTURY 2014 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Aplikacja służy przede wszystkim do wystawiania dokumentów sprzedaży oraz zawiera szereg dodatkowych funkcji. Całość, dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim jest niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Do podstawowych funkcji FAKTURY 2014 PRO należą między innymi:

- obsługa dowolnych stawek VAT 23% oraz innych,
- opcja zarządzania magazynem,
- rozliczenie magazynowe,
- możliwość robienia inwentaryzacji,
- rozliczanie zaliczek,
- tworzenie dokumentów WZ i RW,
- numerowanie miesięczne posiadanych dokumentów.

Nie zabrakło tutaj także opcji automatycznego tworzenia statystyk sprzedażowych tak pod kątem wyrobów, jak i klientów lub rejonów. Nowością jest funkcja FAKTURY UE, która umożliwia wystawianie faktur dla dostaw wewnątrzwspólnotowych w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Poniżej znajduje się lista pozostałych obsługiwanych rodzajów dokumentów:

faktura marża, faktury UE dla przewoźników oraz faktury eksportowe Invoice. FAKTURY 2014 PRO  to także możliwość zgrywania faktur do pików PDF oraz import pozycji z dokumentów Microsoft Excel.

Podobne Programy do fakturowania

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • DRACO - Faktury VAT

  DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • Faktura 1! Plus

  Faktura 1! Plus 5 to użyteczne narzędzie, które przyda się każdej firmie do wystawiania faktur. Mamy tu wszystko, co potrzeba aby stworzyć dokument sprzedaży. Może być to nie tylko faktura VAT, ale także rachunek, korekta poprzedniej faktury, czy też pro forma.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FAKTURY 2014 PROAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie