Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktury 1,2,3 Start 1.01

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: A.M.M. Studio Oprogramowania sp z o. o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 11.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 742

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Faktury 1,2,3 Start 1.01

W prezentowanej wersji 1.01, program Faktury 1,2,3 dedykowany jest firmom usługowym i handlowym, które nie prowadzą gospodarki magazynowej.

Wystawia faktury VAT - sprzedaż oraz faktury VAT korygujące. Prowadzi rejestry faktur i korekt. Dokumenty faktur i korekt mogą być wystawiane w dowolnej walucie.
Poszczególne pozycje faktury mogą mieć długie opisy, dowolną stawkę podatku VAT (w tym "zwolnione"), a ich wartość może być wyliczana od ceny jednostkowej netto, ceny jednostkowej brutto lub od wartości brutto. Program nie nakłada żadnych ograniczeń na liczbę pozycji, a co za tym idzie na długość faktury. Stąd też radzi sobie z wydrukiem faktur wielostronicowych o dowolnej liczbie kopii. Wystawia duplikaty dokumentów.

Program zarządza bazami dowolnej liczby wystawców faktur i powiązanymi z każdym wystawcą bazami dowolnej liczby kontrahentów. Z każdym wystawcą może być związany dowolnej wielkości cennik towarów i usług, co w znakomity sposób przyspiesza wystawianie poszczególnych faktur.

Program wyposażono w silne mechanizmy przetwarzania potokowego. Dotyczy to powtarzających się z miesiąca na miesiąc takich samych dokumentów, czy też grupowego druku wielu faktur.

Dokumenty faktur i korekt są numerowane automatycznie przez program. Mechanizm numeratora dokumentów jest konfigurowalny. Dzięki temu poszczególne rodzaje faktur i korekt mogą mieć odrębną numerację, mogą być łączone w grupy i wówczas prowadzona jest wspólna numeracja w grupie lub też może być stosowana wspólna numeracja dla wszystkich rodzajów dokumentów.

Konfigurowalny mechanizm numeratora dokumentów pozwala na wdrożenie naszego programu w dowolnym momencie roku. Jest on w stanie przejąć stosowaną w danej firmie numerację dokumentów bez utraty ciągłości i sposobu numerowania dokumentów.
Rodzaje faktur w programie Faktury 1,2,3 ®
faktury VAT
faktury VAT - Marża
faktury VAT - Mały Podatnik
faktury VAT - zaliczka
faktury VAT - rozliczenie zaliczki
faktury VAT - wewnętrzne
faktury VAT - Unia Europejska
faktury Proforma

Uwaga!
W wersji Start dostępna jest tylko standardowa faktura VAT. W wersji Standard liczba rodzajów dokumentów jest zależna od zakupionej licencji.


Podobne Programy do fakturowania

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktury 1,2,3 Start 1.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie