Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fakturka PL 5.1

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Symcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Data modyfikacji: 12.06.2012
Rozmiar: 10.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3352

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Fakturka PL 5.1

Fakturka PL program dla małych i średnich firm. W łatwy i szybki sposób daje możliwość wystawiania faktur, faktur RR, rachunków.


Łatwe wyszukiwanie wystawionych dokumentów według faktury,sprzedawcy,nabywcy,daty wystawienia dokumentu,kwoty netto,brutto czy kwoty Vat.
Program zawiera archiwizację danych, dzięki czemu użytkownik gromadzi i zabezpiecza dane, które mogą być automatycznie lub ręcznie archiwizowane.
Starannie opracowany interfejs graficzny przyjemny i łatwy do zmiany przez zastosowanie teksturowanego tła. Teraz także możliwość ustawienia klasycznego wyglądu programu.
Umożliwia wstawianie logo Twojej firmy (z automatycznym dopasowywaniem rozmiarów) Dostępne formaty obrazu graficznego BMP,WMF.
Ingerowanie w wygląd faktury ( opcjonalny wydruk danych w formie tabeli, wybór rodzaju i wielkości czcionki pozycji faktu)
Łatwiejsza lokalizacja kontrahentów, użytkowników, produktów przez wyszukiwanie według wybranej kategorii. Wydruk niezbędnych zestawień, listy kontrahentów czy produktów.

Podobne Programy do fakturowania

 • ksara FAKTURY 2.28

  Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktu, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.

 • Invoicer

  Invoicer to program kadrowo-płacowy stworzony z myślą o pracownikach zajmujących się księgowością w firmach.

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fakturka PL 5.1

dodał: ~Piotr , 06.11.2010

Bardzo polecam ten program!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie