Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fakturka PL 5.1

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Symcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Data modyfikacji: 12.06.2012
Rozmiar: 10.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3363

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Fakturka PL 5.1

Fakturka PL program dla małych i średnich firm. W łatwy i szybki sposób daje możliwość wystawiania faktur, faktur RR, rachunków.


Łatwe wyszukiwanie wystawionych dokumentów według faktury,sprzedawcy,nabywcy,daty wystawienia dokumentu,kwoty netto,brutto czy kwoty Vat.
Program zawiera archiwizację danych, dzięki czemu użytkownik gromadzi i zabezpiecza dane, które mogą być automatycznie lub ręcznie archiwizowane.
Starannie opracowany interfejs graficzny przyjemny i łatwy do zmiany przez zastosowanie teksturowanego tła. Teraz także możliwość ustawienia klasycznego wyglądu programu.
Umożliwia wstawianie logo Twojej firmy (z automatycznym dopasowywaniem rozmiarów) Dostępne formaty obrazu graficznego BMP,WMF.
Ingerowanie w wygląd faktury ( opcjonalny wydruk danych w formie tabeli, wybór rodzaju i wielkości czcionki pozycji faktu)
Łatwiejsza lokalizacja kontrahentów, użytkowników, produktów przez wyszukiwanie według wybranej kategorii. Wydruk niezbędnych zestawień, listy kontrahentów czy produktów.

Podobne Programy do fakturowania

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • mikroSubiekt dla Windows

  mikroSubiekt dla Windows w wersji 4.0 to nowoczesny, prosty w obsłudze ale jednocześnie nie oferujący zbyt wielu dodatkowych funkcji program, który służy do ewidencjonowania sprzedaży.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fakturka PL 5.1

dodał: ~Piotr , 06.11.2010

Bardzo polecam ten program!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie