Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fakturka 1.45

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: BestSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Data modyfikacji: 22.08.2012
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 6014

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fakturka 1.45

Prowadzisz małą firmę i masz dość ręcznego wystawiania faktur? A może program, którego używasz, jest dość niewygodny w obsłudze? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie. To dostępna za darmo Fakturka. Dzięki niej znacznie ułatwisz sobie pracę. Ten program stworzony został do szybkiego i wygodnego wystawiania faktur.

Oczywiście Fakturka jest po polsku. Posiada ona szereg użyteznych rzeczy dla każdego, kto wystawia codziennie rachunki. Możesz dzięki niej wystawiać faktury w takich walutach jak PLN, USD, Euro. Prócz tego możesz zaprojektować wygląd faktury czy też wprowadzać do nich poprawki. Pobierz program Fakturka i przekonaj się o jego możliwościach.  Pozwala on prowadzić rejestr faktur i kontrahentów, który możesz filtrować w wygodny sposób. Fakturka pl to program, który pozwoli Ci również wydrukować potwierdzenie przelewu lub wpłaty do banku, wykonywać nadruki na kopertach oraz wystawiać noty korygujące. Jak więc widać, ten program to nie tylko fakturowanie, ale również i inne użyteczne funkcje.

Dodatkowo darmowa Fakturka pozwala także drukowanie rachunków na papierze zwykłym lub perforowanym – Twój wybór. Na każdej fakturze zostaje nadrukowany numer PKWiU. Wykonaj download Fakturka za free i przekonaj się, jak przyśpieszy i ułatwi on Twoją pracę. Prosta obsługa, duże możliwości oraz automatyczne zliczanie (brutto i netto) to kolejne z atutów tej produkcji.

Program Fakturka można stosować zarówno w małych, jak i dużych firmach. Jeśli więc pracujesz w takiej bądź jesteś właścicielem, zainteresuj się ta aplikacją, a z pewnością nie pożałujesz. Jeśli będziesz mieć ten program, żadna faktura nie będzie wydrukowana czy podliczona błędnie.

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm

 • Faktura VAT

  Faktura VAT jest to program dla przedsiębiorstw będących płatnikiem VAT i jednocześnie nie prowadzących magazynu

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.

 • ksara FAKTURY 2.28

  Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktu, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fakturka 1.45

dodał: ~loki , 26.02.2009

uzywam od dobrych paru miesiecy jeden z leoszych programow (free) jaki uzywalem do wystawiania FV

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie