Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FakturaXP 2.63

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: CompSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FakturaXP 2.63

FakturaXP to program, który pozwala na samodzielne, szybkie i łatwe zdefiniowanie swojego własnego stylu dokumentu. Możesz nie tylko wstawić własne logo ale także określić krój, wielkość i kolor czcionki oraz umieścić napisy na fakturze w dowolnym miejscu.


Programem możesz wystawiać faktury: na swoim komputerze w swoim biurze, na komputerze klienta z wykorzystaniem Pen Drive'a, przez internet z dowolnego miejsca na świecie.
Funkcje programu FakturaXP:
- wygodne i intuicyjne fakturowanie: możliwość wystawienia faktury dosłownie kilkoma kliknięciami myszki (drag & drop)
- szczegółowa kontrola należności pozwoli Ci w każdym momencie prześledzić terminy płatności od klientów
- gwarancję ciągłej zgodności programu z przepisami podatkowymi
- możliwość wystawienia i wysłania faktury przez internet

Uwaga!
Program można zainstalować na swoim komputerze bezpłatnie w celu przetestowania jego możliwości. Jeżeli zdecydujesz się używać go dłużej, należy wnieść dowolną opłatę na rzecz Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości i Walki z Bezrobociem im. św. Józefa. Jeżeli natomiast program nie spełni Twoich oczekiwań, możesz usunąć go z komputera bez żadnych zobowiązań. Więcej informacji na temat wsparcia programu można znaleźć na stronie producenta.


Podobne Programy do fakturowania

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.

 • Faktura-NT

  Faktura-NT to profesjonalny system sprzedaży, wyposażony w funkcje przeznaczone szczególnie dla dynamicznie rozwijających się firm.

 • Ramzes Faktura

  Ramzes Faktura to profesjonalne oprogramowanie dla firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych, które umożliwia sporządzanie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży.

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • ILUO Faktura

  Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FakturaXP 2.63



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie