Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FakturaXP 2.63

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: CompSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FakturaXP 2.63

FakturaXP to program, który pozwala na samodzielne, szybkie i łatwe zdefiniowanie swojego własnego stylu dokumentu. Możesz nie tylko wstawić własne logo ale także określić krój, wielkość i kolor czcionki oraz umieścić napisy na fakturze w dowolnym miejscu.


Programem możesz wystawiać faktury: na swoim komputerze w swoim biurze, na komputerze klienta z wykorzystaniem Pen Drive'a, przez internet z dowolnego miejsca na świecie.
Funkcje programu FakturaXP:
- wygodne i intuicyjne fakturowanie: możliwość wystawienia faktury dosłownie kilkoma kliknięciami myszki (drag & drop)
- szczegółowa kontrola należności pozwoli Ci w każdym momencie prześledzić terminy płatności od klientów
- gwarancję ciągłej zgodności programu z przepisami podatkowymi
- możliwość wystawienia i wysłania faktury przez internet

Uwaga!
Program można zainstalować na swoim komputerze bezpłatnie w celu przetestowania jego możliwości. Jeżeli zdecydujesz się używać go dłużej, należy wnieść dowolną opłatę na rzecz Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości i Walki z Bezrobociem im. św. Józefa. Jeżeli natomiast program nie spełni Twoich oczekiwań, możesz usunąć go z komputera bez żadnych zobowiązań. Więcej informacji na temat wsparcia programu można znaleźć na stronie producenta.


Podobne Programy do fakturowania

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.

 • mikroSubiekt dla Windows

  mikroSubiekt dla Windows w wersji 4.0 to nowoczesny, prosty w obsłudze ale jednocześnie nie oferujący zbyt wielu dodatkowych funkcji program, który służy do ewidencjonowania sprzedaży.

 • ksara FAKTURY 2.28

  Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktu, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FakturaXP 2.63Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie