Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura Small Business - HANDEL

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: Mega-Tech
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.03.2011
Rozmiar: 5.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 166

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Faktura Small Business - HANDEL

Na pewno wielu przedsiębiorców słyszało już o programie Faktura Small Business - HANDEL, niektórzy już prawdopodobnie zdążyli go zakupić. Dla osób które jeszcze nie wiedzą, jest to program służący przede wszystkim do wystawiania faktur VAT z magazynem. W ten sposób można bardzo łatwo i jednocześnie szybko sporządzić dany dokument. Jego producenci stworzyli go myśląc o przedsiębiorcach małych oraz średnich firm. To właśnie dla nich jest łatwo dostępny. Można w nim dokonywać korekty, by faktura była szybko i poprawnie wystawiona, a klient zadowolony. Istnieje możliwość numerowania faktur według własnego sposobu. Wykorzystując program Faktura Small Business - HANDEL można wystawiać tradycyjna fakturę VAT, korygującą, fakturę w zupełnie obcej naszemu krajowi walucie, fakturę proformę, fakturę VAT-Marża oraz paragon. Jego funkcjonalność i łatwość obsługi da się zauważyć już na samym początku, zaraz po wystawieniu dokumentu po raz pierwszy. Zapamiętujedane klientów, co pozwala na jeszcze szybsze wystawienie faktury. Przy jego użyciu można zrobić zestawienie i analizę sprzedaży. Wszystko to można osiągnąć poprzez dosłownie kilka kliknięć myszką.

Podobne Programy do fakturowania

 • FAKTURY 2014 PRO

  FAKTURY 2013 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.

 • MagFak

  Oprogramowanie MagFak firmy USKOM stworzone zostało przede wszystkim z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Służy ono do fakturowania oraz zarządzania magazynem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura Small Business - HANDELAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie