Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura-NT 5.2

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: SOKARIS
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Data modyfikacji: 16.01.2013
Rozmiar: 28,8 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 920

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Faktura-NT 5.2

Faktura-NT  to profesjonalny system sprzedaży, wyposażony w funkcje przeznaczone szczególnie dla dynamicznie rozwijających się firm.

Obsługa zamówień, faktury seryjne, faktury okresowe, obsługa 16 polskich banków internetowych, zintegrowany sklep internetowy, automatyczna identyfikacja płatności, oraz możliwość wysyłania wiadomości sms do kontrahentów z pewnością pomoże w budowaniu wizerunku nowoczesnej firmy.
Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie wydrukowanie faktury VAT, a ponad 20 szablonów daje możliwość dostosowania wydruku do indywidualnych preferencji użytkownika. Przy wystawianiu faktur eksportowych towary wprowadzone na magazyn w PLN są automatycznie przeliczane na walutę wystawianej faktury według średniego kursu NBP z dnia wystawienia. Faktury VAT można także błyskawicznie wystawiać do paragonów wydrukowanych za pomocą systemu.
System pamięta częściową realizację zamówień, automatycznie wystawi fakturę sprzedaży/zakupu. Współpraca z modułem XML otwiera nowe możliwości sprzedaży internetowej dla Twojej firmy.
Na podstawie wystawionych faktur generowane są rejestry VAT służące do późniejszego księgowania. W oparciu o wystawione faktury eksportowe Faktura-NT drukuje rejestr faktur eksportowych z przeliczeniem wartości na PLN.
Analiza obrotów i zysków jest nieocenionym narzędziem pomocnym do globalnego oszacowania rentowności firmy. Kilkadziesiąt raportów pozwalają precyzyjnie oceniać wyniki współpracy z dowolnym kontrahentem lub grupą kontrahentów, a także ułatwiają wyróżnienie najbardziej dochodowych towarów i usług. Analiza jest podstawą dzisiejszego biznesu i jej opanowanie jest gwarancją sukcesu.
Kontrola płatności pozwoli trzymać rękę na pulsie. Możliwe stanie się monitorowanie zobowiązań płatniczych kontrahentów powstałych przy sprzedaży z odroczonym terminem płatności. Spóźniający się otrzymają wezwanie do zapłaty, ci którzy zapłacili po terminie notę odsetkową. Dzięki dokumentom kasowym KP i KW oraz rozliczaniu kasy środki finansowe firmy będą stale pod kontrolą. Program przypomni o zobowiązaniach, podając ich wysokość i planowane terminy zapłaty.

Podobne Programy do fakturowania

 • DRACO - Faktury VAT

  DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu.

 • ++Faktury 2010

  ++Faktury 2010 jest aplikacją odpowiedzialną za przeprowadzanie ewidnecji sprzedaży. Jak każdy program do fakturowania posiada wszystkie najważniejsze funkcje potrzebne do używania w programach tego typu

 • Faktura VAT

  Program Faktura VAT w wersji PRO to aplikacja przeznaczona dla biur i firm, które potrzebują sprawnego i szybkiego narzędzia do wystawiania wszelkich dokumentów, jak na przykład faktury, noty korygujące, noty zwrotu, przelewy i tym podobne.

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • Ramzes Faktura

  Ramzes Faktura to profesjonalne oprogramowanie dla firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych, które umożliwia sporządzanie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura-NT 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie