Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura inVista Start

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: IBIsystem
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 7.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1153

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Faktura inVista Start

Faktura inVista Start to najprostsza wersja programu do ewidencji sprzedaży i zakupów w firmach usługowych i handlowych (nie prowadzących gospodarki magazynowej). Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży: faktury VAT, paragony, rachunki.

Na szczególną uwagę zasługują zestawienia i analizy w programie - dzięki temu łatwo można analizować sprzedaż według klienta i według towaru. Możemy także obserwować rozwój firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów.
Własny układ rejestru - możliwość nadania własnego układu numeracji faktur np. REJ/NR/ROK/MC . Możliwość definiowania własnych rejestrów (bez ograniczeń).
Kartoteka Towarów i Usług - pozwala zapisać pozycje kartoteki, określić ceny sprzedaży, narzuty, marże.
Wydruk dokumentu na dowolnej drukarce, igłowej, atramentowej, laserowej. Możliwość exportu faktur do formatu JPG, PDF, HTML. Wysyłanie dokumentu za pomocą maila.
Adresowanie kopert DL, wydruk dokumentów został tak zaprojektowany, że po złożeniu faktury na trzy części adres odbiorcy mieści się w okienku koperty DL.
Automatyczna aktualizacja - program posiada wbudowany moduł automatycznej aktualizacji programu przez internet. Program wykryje automatycznie dostępność nowszej wersji i zapyta użytkownika czy chce pobrać nowszą wersje.
Kopia bezpieczeństwa - możliwość tworzenie kopii wprowadzanych dokumentów oraz danych na dowolnym nośniku. Opcja niezmiernie ważna w przypadku awarii komputera.
Niektóre z ważniejszych funkcji programu:
Zarządzanie dokumentami sprzedaży, edycja, korygowanie dokumentów.
Kartoteka kontrahentów.
Kartoteka towarów i usług.
Obsługa rabatów.
Kontrola należności.
Możliwość umieszczenia na dokumentach elementów graficznych (logo firmy).
Roczne lub miesięczne numerowanie dokumentów.
Export i import faktur, kontrahentów, kartoteki towarów (TXT, XLS, XML).
Rejestr sprzedaży VAT.
Tą wersją programu wystawisz następujące dokumenty:
Faktura VAT
Faktura Korygująca
Faktura Pro-forma
Faktura RR
Faktura MP
Faktura VAT zaliczkowa, VAT końcowa
Faktura marża
Rachunek
Paragon
Nota korygująca

Podobne Programy do fakturowania

 • EuroFaktura 3.1

  EuroFaktura 3.1 Start to darmowy program do sporządzania faktur i innych dokumentów sprzedaży.

 • Pełna Księgowość

  Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości.

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura inVista StartAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie