Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura inVista Start

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: IBIsystem
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 7.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1152

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Faktura inVista Start

Faktura inVista Start to najprostsza wersja programu do ewidencji sprzedaży i zakupów w firmach usługowych i handlowych (nie prowadzących gospodarki magazynowej). Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży: faktury VAT, paragony, rachunki.

Na szczególną uwagę zasługują zestawienia i analizy w programie - dzięki temu łatwo można analizować sprzedaż według klienta i według towaru. Możemy także obserwować rozwój firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów.
Własny układ rejestru - możliwość nadania własnego układu numeracji faktur np. REJ/NR/ROK/MC . Możliwość definiowania własnych rejestrów (bez ograniczeń).
Kartoteka Towarów i Usług - pozwala zapisać pozycje kartoteki, określić ceny sprzedaży, narzuty, marże.
Wydruk dokumentu na dowolnej drukarce, igłowej, atramentowej, laserowej. Możliwość exportu faktur do formatu JPG, PDF, HTML. Wysyłanie dokumentu za pomocą maila.
Adresowanie kopert DL, wydruk dokumentów został tak zaprojektowany, że po złożeniu faktury na trzy części adres odbiorcy mieści się w okienku koperty DL.
Automatyczna aktualizacja - program posiada wbudowany moduł automatycznej aktualizacji programu przez internet. Program wykryje automatycznie dostępność nowszej wersji i zapyta użytkownika czy chce pobrać nowszą wersje.
Kopia bezpieczeństwa - możliwość tworzenie kopii wprowadzanych dokumentów oraz danych na dowolnym nośniku. Opcja niezmiernie ważna w przypadku awarii komputera.
Niektóre z ważniejszych funkcji programu:
Zarządzanie dokumentami sprzedaży, edycja, korygowanie dokumentów.
Kartoteka kontrahentów.
Kartoteka towarów i usług.
Obsługa rabatów.
Kontrola należności.
Możliwość umieszczenia na dokumentach elementów graficznych (logo firmy).
Roczne lub miesięczne numerowanie dokumentów.
Export i import faktur, kontrahentów, kartoteki towarów (TXT, XLS, XML).
Rejestr sprzedaży VAT.
Tą wersją programu wystawisz następujące dokumenty:
Faktura VAT
Faktura Korygująca
Faktura Pro-forma
Faktura RR
Faktura MP
Faktura VAT zaliczkowa, VAT końcowa
Faktura marża
Rachunek
Paragon
Nota korygująca

Podobne Programy do fakturowania

 • ILUO Faktura

  Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

 • MagFak

  Oprogramowanie MagFak firmy USKOM stworzone zostało przede wszystkim z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Służy ono do fakturowania oraz zarządzania magazynem.

 • DRACO - Faktury VAT

  DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu.

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura inVista StartAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie