Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura inVista Standard

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: IBIsystem
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 7.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 547

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Faktura inVista Standard

Faktura inVista Standard to uproszczona wersja programu do ewidencji sprzedaży i zakupów w firmach usługowych i handlowych (nie prowadzących gospodarki magazynowej). Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży, złotowe i walutowe.

Na szczególną uwagę zasługują zestawienia i analizy w programie - dzięki temu łatwo można analizować sprzedaż według klienta i według towaru. Możemy także obserwować rozwój firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów.
Możliwość wystawienia faktur w innych językach (angielski, niemiecki, francuski). Obsługa wszystkich walut. Kartoteka Towarów i Usług - pozwala zapisać pozycje kartoteki, określić ceny sprzedaży, narzuty, marże. Wydruk dokumentu na dowolnej drukarce, igłowej, atramentowej, laserowej. Możliwość exportu faktur do formatu JPG, PDF, HTML. Wysyłanie dokumentu za pomocą maila. Adresowani kopert DL, wydruk dokumentów został tak zaprojektowany, że po złożeniu faktury na trzy części adres odbiorcy mieści się w okienku koperty DL. Automatyczna aktualizacja - program posiada wbudowany moduł automatycznej aktualizacji programu przez internet. Program wykryje automatycznie dostępność nowszej wersji i zapyta użytkownika czy chce pobrać nowszą wersje.
Kopia bezpieczeństwa - możliwość tworzenie kopii wprowadzanych dokumentów oraz danych na dowolnym nośniku. Opcja niezmiernie ważna w przypadku awarii komputera.

Niektóre z ważniejszych funkcji programu:
Zarządzanie dokumentami sprzedaży, edycja, korygowanie dokumentów.
Kartoteka kontrahentów.
Kartoteka towarów i usług.
Obsługa rabatów.
Kontrola należności.
Możliwość umieszczenia na dokumentach elementów graficznych (logo firmy).
Roczne lub miesięczne numerowanie dokumentów.
Export i import faktur, kontrahentów, kartoteki towarów (TXT, XLS, XML).
Rejestr sprzedaży VAT.
Obsługa limitów płatności i zadłużenia.
Drukowanie cennika.
Tą wersją programu wystawisz następujące dokumenty:
Faktura VAT
Faktura Korygująca
Faktura Pro-forma
Faktura RR
Faktura MP
Faktura VAT zaliczkowa, VAT końcowa
Faktura marża
Faktura VAT wewnętrzna
Faktura VAT zaliczkowa, VAT końcowa
Faktura Exportowa
Rejestr Zakupu
Rachunek
Paragon
Nota korygująca

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

 • Faktura VAT

  Faktura VAT jest to program dla przedsiębiorstw będących płatnikiem VAT i jednocześnie nie prowadzących magazynu

 • Faktura 1! Plus

  Faktura 1! Plus 5 to użyteczne narzędzie, które przyda się każdej firmie do wystawiania faktur. Mamy tu wszystko, co potrzeba aby stworzyć dokument sprzedaży. Może być to nie tylko faktura VAT, ale także rachunek, korekta poprzedniej faktury, czy też pro forma.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura inVista StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie