Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura inVista Professional NET

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: IBIsystem
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 71.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 517

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Faktura inVista Professional NET

Faktura inVista Professional NET to rozbudowana wersja programu do obsługi sprzedaży i zakupów w firmach usługowych i handlowych.

Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży, złotowe i walutowe. Zawiera wszystkie funkcje i moduły, zawarte w wersji programu Faktura inVista Professional. Wersja programu zawiera dodatkowe moduły takie jak: obsługa magazynu, analizy, rozrachunki, ranking klientów, ranking sprzedaży, tworzenie cennika, kursy walut, zamówienia od odbiorców i zamówienia do dostawców. Jest to najwyższa wersja programu z możliwością umieszczania w łatwy sposób cennika w Internecie, wymiany danych między odległymi oddziałami.
Na szczególną uwagę zasługują zestawienia i analizy w programie - dzięki temu łatwo można analizować sprzedaż według klienta i według towaru. Możemy także obserwować rozwój firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów. Możliwość wystawienia faktur w innych językach (angielski, niemiecki, francuski). Obsługa wszystkich walut. Własny układ rejestru - możliwość nadania własnego układu numeracji faktur np. REJ/NR/ROK/MC . Możliwość definiowania własnych rejestrów (bez ograniczeń).
Kartoteka Towarów i Usług - pozwala zapisać pozycje kartoteki, określić ceny sprzedaży, narzuty, marże. Wydruk dokumentu na dowolnej drukarce, igłowej, atramentowej, laserowej. Możliwość exportu faktur do formatu JPG, PDF, HTML. Wysyłanie dokumentu za pomocą maila. Adresowanie kopert DL, wydruk dokumentów został tak zaprojektowany, że po złożeniu faktury na trzy części adres odbiorcy mieści się w okienku koperty DL. zobacz
Automatyczna aktualizacja - program posiada wbudowany moduł automatycznej aktualizacji programu przez internet. Program wykryje automatycznie dostępność nowszej wersji i zapyta użytkownika czy chce pobrać nowszą wersje. Kopia bezpieczeństwa - możliwość tworzenie kopii wprowadzanych dokumentów oraz danych na dowolnym nośniku. Opcja niezmiernie ważna w przypadku awarii komputera. Obsługa cennika - pozwala stworzyć cennik na podstawie kartoteki, wydrukować, wysłać do kontrahentów. Opublikować w Internecie jako stronę WWW. Obsługa Stanów magazynowych - pozwala wprowadzić bilans otwarcia, zmienić ręcznie stan magazynowy. Przeglądanie dowodów magazynowych - pozwala sprawdzić obroty na magazynie, zsumować wartość sprzedaży, koszty, zysk wg klientów, grup, rejestrów. Inwentaryzacja - pozwala sporządzić inwentaryzację, wydrukować arkusze spisu z natury. Możliwość instalacji programu w sieci na dowolnej ilości stanowisk - ta opcja umożliwia wielu użytkownikom korzystanie z tych samych kartotek towarów, kontrahentów, dokumentów.
Niektóre z ważniejszych funkcji programu:
Zarządzanie dokumentami sprzedaży, edycja, korygowanie dokumentów.
Kartoteka kontrahentów.
Kartoteka towarów i usług.
Obsługa rabatów.
Kontrola należności.
Możliwość umieszczenia na dokumentach elementów graficznych (logo firmy).
Roczne lub miesięczne numerowanie dokumentów.
Export i import faktur, kontrahentów, kartoteki towarów (TXT, XLS, XML).
Rejestr sprzedaży VAT.
Obsługa limitów płatności i zadłużenia.
Drukowanie cennika.
Obsługa stanów magazynowych.
Raport kasowy (KP, KW).
Dziennik zdarzeń.
Wystawianie cykliczne faktur.
Seryjne drukowanie faktur.
Ranking sprzedaży (Analizy).
Ranking klientów (Analizy).
Analiza sprzedaży wg asortymentu i klientów.
Tworzenie cennika.
Notatki i przypomnienia - budzik.
Kursy walut pobierane z Internetu.
Cennik w Internecie (jako strona HTML).
Wymiana danych miedzy odległymi oddziałami przez Internet.
Tą wersją programu wystawisz następujące dokumenty:
Faktura VAT
Faktura Korygująca
Faktura Pro-forma
Faktura RR
Faktura MP
Faktura VAT zaliczkowa, VAT końcowa
Faktura marża
Faktura VAT wewnętrzna
Faktura VAT zaliczkowa, VAT końcowa
Faktura Exportowa
Rejestr Zakupu
Rachunek
Paragon
Nota korygująca
Dokumenty WZ, RW, PW, MM
Dokumenty KP, KW
Dokumenty Tax free.

Podobne Programy do fakturowania

 • ++Faktury 2010

  ++Faktury 2010 jest aplikacją odpowiedzialną za przeprowadzanie ewidnecji sprzedaży. Jak każdy program do fakturowania posiada wszystkie najważniejsze funkcje potrzebne do używania w programach tego typu

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • FAKTURY 2014 PRO

  FAKTURY 2013 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

 • mrfaktury PRO

  Program MR_FAKTURY_PRO jest zaawansowanym programem do wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura inVista Professional NETAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie