Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura inVista Professional

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: IBIsystem
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 7.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1001

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Faktura inVista Professional

Faktura inVista Professional to rozbudowana wersja programu do obsługi sprzedaży i zakupów w firmach usługowych i handlowych.

Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży, złotowe i walutowe. Zawiera wszystkie funkcje i moduły, zawarte w wersji programu Faktura inVista Standard. Wersja programu zawiera dodatkowe moduły takie jak: obsługa magazynu, analizy, rozrachunki, ranking klientów, ranking sprzedaży, tworzenie cennika, kursy walut, zamówienia od odbiorców i zamówienia do dostawców.
Na szczególną uwagę zasługują zestawienia i analizy w programie - dzięki temu łatwo można analizować sprzedaż według klienta i według towaru. Możemy także obserwować rozwój firmy za pomocą rejestru sprzedaży VAT lub wykorzystać go do księgowań miesięcznych w książce przychodów-rozchodów.
Możliwość wystawienia faktur w innych językach (angielski, niemiecki, francuski). Obsługa wszystkich walut. Własny układ rejestru - możliwość nadania własnego układu numeracji faktur np. REJ/NR/ROK/MC . Możliwość definiowania własnych rejestrów (bez ograniczeń).
Kartoteka Towarów i Usług - pozwala zapisać pozycje kartoteki, określić ceny sprzedaży, narzuty, marże. Wydruk dokumentu na dowolnej drukarce, igłowej, atramentowej, laserowej. Możliwość exportu faktur do formatu JPG, PDF, HTML. Wysyłanie dokumentu za pomocą maila.
Adresowani kopert DL, wydruk dokumentów został tak zaprojektowany, że po złożeniu faktury na trzy części adres odbiorcy mieści się w okienku koperty DL.  Automatyczna aktualizacja - program posiada wbudowany moduł automatycznej aktualizacji programu przez internet. Program wykryje automatycznie dostępność nowszej wersji i zapyta użytkownika czy chce pobrać nowszą wersje. Kopia bezpieczeństwa - możliwość tworzenie kopii wprowadzanych dokumentów oraz danych na dowolnym nośniku. Opcja niezmiernie ważna w przypadku awarii komputera. Obsługa cennika - pozwala stworzyć cennik na podstawie kartoteki, wydrukować, wysłać do kontrahentów. Opublikować w Internecie jako stronę WWW. Obsługa Stanów magazynowych - pozwala wprowadzić bilans otwarcia, zmienić ręcznie stan magazynowy. Przeglądanie dowodów magazynowych - pozwala sprawdzić obroty na magazynie, zsumować wartość sprzedaży, koszty, zysk wg klientów, grup, rejestrów. Inwentaryzacja - pozwala sporządzić inwentaryzację, wydrukować arkusze spisu z natury.
Niektóre z ważniejszych funkcji programu:
Zarządzanie dokumentami sprzedaży, edycja, korygowanie dokumentów.
Kartoteka kontrahentów.
Kartoteka towarów i usług.
Obsługa rabatów.
Kontrola należności.
Możliwość umieszczenia na dokumentach elementów graficznych (logo firmy).
Roczne lub miesięczne numerowanie dokumentów.
Export i import faktur, kontrahentów, kartoteki towarów (TXT, XLS, XML).
Rejestr sprzedaży VAT.
Obsługa limitów płatności i zadłużenia.
Drukowanie cennika.
Obsługa stanów magazynowych.
Raport kasowy (KP, KW).
Dziennik zdarzeń.
Wystawianie cykliczne faktur.
Seryjne drukowanie faktur.
Ranking sprzedaży (Analizy).
Ranking klientów (Analizy).
Analiza sprzedaży wg asortymentu i klientów.
Tworzenie cennika.
Notatki i przypomnienia - budzik.
Kursy walut pobierane z Internetu.
Tą wersją programu wystawisz następujące dokumenty:
Faktura VAT
Faktura Korygująca
Faktura Pro-forma
Faktura RR
Faktura MP
Faktura VAT zaliczkowa, VAT końcowa
Faktura marża
Faktura VAT wewnętrzna
Faktura VAT zaliczkowa, VAT końcowa
Faktura Exportowa
Rejestr Zakupu
Rachunek
Paragon
Nota korygująca
Dokumenty WZ, RW, PW, MM
Dokumenty KP, KW
Dokumenty Tax free.

Podobne Programy do fakturowania

 • Pełna Księgowość

  Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości.

 • FAKTURY 2014 PRO

  FAKTURY 2013 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

 • ksara FAKTURY 2.28

  Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktu, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości.

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura inVista ProfessionalAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie