Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura 1! Plus 5.4

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: TGSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2011
Rozmiar: 5,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1071

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Faktura 1! Plus 5.4

Faktura 1! Plus 5 to użyteczne narzędzie, które przyda się każdej firmie do wystawiania faktur. Mamy tu wszystko, co potrzeba aby stworzyć dokument sprzedaży. Może być to nie tylko faktura VAT, ale także rachunek, korekta poprzedniej faktury, czy też pro forma. Na tym pożyteczne cechy aplikacji się nie kończą, jednak wypada od raz na początku zaznaczyć, że Faktura 1! Plus jest aplikacją darmową i każdy może pobrać ją oraz używać w pracy bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Prócz samego wystawiania dokumentów mamy tu także takie rzeczy jak kartoteka kontrahentów, kartoteka asortymentu, a takle generator raportów. Jako że program jest w całości po polsku, żadna instrukcja Faktura 1! Plus nie będzie potrzebna. Kolejną użyteczną cechą programu jest możliwość tworzenia kilku dokumentów jednocześnie, co znacznie ułatwia pracę. A jako że mamy tu opcję pracy w sieci, przyśpiesza to znacznie proces fakturowania i wstawiania dokumentów. Faktura 1! Plus pozwala zestawiać sprzedaż wedle wybranych przez użytkownika kryteriów. Możemy także wykonywać projekty graficzne faktur oraz kontrolować spłatę należności i zobowiązań. Jak więc widać, download Faktura 1! Plus znacznie ułatwi życie w każdej firmie i nie narazi jej na koszty – jest to aplikacja całkowicie bezpłatna.

Na zachętę wypada jeszcze dodać, że plik instalacyjny programu to zaledwie 5,92 MB. Ściągniecie Faktura 1! Plus zajmie więc kilka chwil. Warto zainteresować się tą aplikacją, która znacznie ułatwi życie w każdej firmie. Polecamy ją zwłaszcza tym mniejszym oraz średnim. Z pewnością nikt nie będzie narzekał na pracę z tym programem!

Podobne Programy do fakturowania

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm

 • Invoicer

  Invoicer to program kadrowo-płacowy stworzony z myślą o pracownikach zajmujących się księgowością w firmach.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura 1! Plus 5.4

dodał: ~Mag , 08.11.2011

Jak druknąć z programu fakturę Pro Forma ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie