Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fakTUR2 2.08

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: MarCom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1234

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis fakTUR2 2.08

fakTUR2 to program wspomagający wystawianie faktur VAT oraz innych dokumentów sprzedaży. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm usługowych, produkcyjnych i handlowych.

Program przystosowany jest do wystawiania dokumentów dla odbiorców krajowych i zagranicznych w tym klientów zagranicznych będących płatnikami VAT Unii Europejskiej.

Możliwości programu fakTUR2:
Dostosowanie wyglądu, czcionki, kolorów i grafiki na wystawianych dokumentach. Możliwy wydruk dopasowany do koperty "z okienkiem".
Różne typy dokumentów (patrz lista dokumentów poniżej).
Rozbudowana baza danych kontrahentów, towarów i dokumentów.
Dowolna ilość cen dla poszczególnych towarów.
Automatyczna numeracja dokumentów z możliwością dostosowania i regulacji.
Eksportowanie dokumentów do formatu HTML.
Natychmiastowe wysyłanie dokumentów pocztą internetową e-mail.
Szybkie wystawianie podobnych dokumentów.
Lista kont bankowych i wprowadzanie jednego z nich do wystawianego dokumentu.
Generowanie raportów sprzedaży za dowolnie wybrany okres czasu w tym raportu niezapłaconych dokumentów.
Automatyczne dodawanie nowych pozycji do bazy towarów i kontrahentów oraz automatyczne uzupełnianie pamiętanych w programie list jednostek miar, walut i form płatności.
Przyznawanie rabatu wybranym kontrahentom lub na wybrane pozycje w dokumentach.
Pełny nieograniczony podgląd przygotowywanej faktury.
Kontrolowanie niezapłaconych faktur oraz kontrolowanie stanów magazynowych.

Podobne Programy do fakturowania

 • DRACO - Faktury VAT

  DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu.

 • MagFak

  Oprogramowanie MagFak firmy USKOM stworzone zostało przede wszystkim z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Służy ono do fakturowania oraz zarządzania magazynem.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • Pełna Księgowość

  Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: fakTUR2 2.08Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie