Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fajny Program 1.4.1.24

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: fajnyprogram.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.12.2011
Data modyfikacji: 15.01.2014
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 7981

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fajny Program 1.4.1.24

Fajny Program to intuicyjna aplikacja przeznaczona dla wszystkich poszukujących sprawdzonego, bogatego w naprawdę pozytywne referencje narzędzia, umożliwiającego wystawianie faktur (od brutto oraz od netto), faktur zaliczkowych (rozliczanie tych faktur), faktur cyklicznych, korekt, proform, rachunków,  not korygujących, duplikatów tych dokumentów oraz generowanie Rejestru sprzedaży VAT i zintegrowane wysyłanie dokumentów e-mailem.

Aplikacja wykorzystuje sprawdzone narzędzia firmy Microsoft (VS i SQL) i działa bez problemu na systemach zarówno 32bit i 64bit. Niewątpliwym atutem aplikacji jest jej sprawdzanie się niezależnie od ilości prowadzonych firm. Wygenerowane pliki można zapisać w formacie PDF oraz do programu MS Office Excel. Na czym polega przewaga pracy na tej aplikacji w porównaniu do korzystania z programów z obsługą przez Internet? W przypadku takich programów nie mamy pewności, że udostępniane dane nie trafią w przyszłości do podmiotów, które będą je przetwarzać w celach marketingowych.

Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz. Aplikacja jest w pełni wspierana i podczas tworzenia kolejnych wersji pod uwagę są brane opinie użytkowników.

Program jest możliwy do przetestowania przez 75 dni, po rejestracji użytkownik otrzyma darmowy klucz, umożliwiający dalsze użytkowanie przez 365 dni.

Podobne Programy do fakturowania

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • MagFak

  Oprogramowanie MagFak firmy USKOM stworzone zostało przede wszystkim z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Służy ono do fakturowania oraz zarządzania magazynem.

 • Invoicer

  Invoicer to program kadrowo-płacowy stworzony z myślą o pracownikach zajmujących się księgowością w firmach.

 • DRACO - Faktury VAT

  DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fajny Program 1.4.1.24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie