Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fajny Program 1.4.1.24

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: fajnyprogram.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.12.2011
Data modyfikacji: 15.01.2014
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 8002

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fajny Program 1.4.1.24

Fajny Program to intuicyjna aplikacja przeznaczona dla wszystkich poszukujących sprawdzonego, bogatego w naprawdę pozytywne referencje narzędzia, umożliwiającego wystawianie faktur (od brutto oraz od netto), faktur zaliczkowych (rozliczanie tych faktur), faktur cyklicznych, korekt, proform, rachunków,  not korygujących, duplikatów tych dokumentów oraz generowanie Rejestru sprzedaży VAT i zintegrowane wysyłanie dokumentów e-mailem.

Aplikacja wykorzystuje sprawdzone narzędzia firmy Microsoft (VS i SQL) i działa bez problemu na systemach zarówno 32bit i 64bit. Niewątpliwym atutem aplikacji jest jej sprawdzanie się niezależnie od ilości prowadzonych firm. Wygenerowane pliki można zapisać w formacie PDF oraz do programu MS Office Excel. Na czym polega przewaga pracy na tej aplikacji w porównaniu do korzystania z programów z obsługą przez Internet? W przypadku takich programów nie mamy pewności, że udostępniane dane nie trafią w przyszłości do podmiotów, które będą je przetwarzać w celach marketingowych.

Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz. Aplikacja jest w pełni wspierana i podczas tworzenia kolejnych wersji pod uwagę są brane opinie użytkowników.

Program jest możliwy do przetestowania przez 75 dni, po rejestracji użytkownik otrzyma darmowy klucz, umożliwiający dalsze użytkowanie przez 365 dni.

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.

 • mikroSubiekt dla Windows

  mikroSubiekt dla Windows w wersji 4.0 to nowoczesny, prosty w obsłudze ale jednocześnie nie oferujący zbyt wielu dodatkowych funkcji program, który służy do ewidencjonowania sprzedaży.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • DRACO - Faktury VAT

  DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu.

 • mrfaktury PRO

  Program MR_FAKTURY_PRO jest zaawansowanym programem do wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fajny Program 1.4.1.24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie