Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fajny Program 1.4.1.24

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: fajnyprogram.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.12.2011
Data modyfikacji: 15.01.2014
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 7992

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fajny Program 1.4.1.24

Fajny Program to intuicyjna aplikacja przeznaczona dla wszystkich poszukujących sprawdzonego, bogatego w naprawdę pozytywne referencje narzędzia, umożliwiającego wystawianie faktur (od brutto oraz od netto), faktur zaliczkowych (rozliczanie tych faktur), faktur cyklicznych, korekt, proform, rachunków,  not korygujących, duplikatów tych dokumentów oraz generowanie Rejestru sprzedaży VAT i zintegrowane wysyłanie dokumentów e-mailem.

Aplikacja wykorzystuje sprawdzone narzędzia firmy Microsoft (VS i SQL) i działa bez problemu na systemach zarówno 32bit i 64bit. Niewątpliwym atutem aplikacji jest jej sprawdzanie się niezależnie od ilości prowadzonych firm. Wygenerowane pliki można zapisać w formacie PDF oraz do programu MS Office Excel. Na czym polega przewaga pracy na tej aplikacji w porównaniu do korzystania z programów z obsługą przez Internet? W przypadku takich programów nie mamy pewności, że udostępniane dane nie trafią w przyszłości do podmiotów, które będą je przetwarzać w celach marketingowych.

Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz. Aplikacja jest w pełni wspierana i podczas tworzenia kolejnych wersji pod uwagę są brane opinie użytkowników.

Program jest możliwy do przetestowania przez 75 dni, po rejestracji użytkownik otrzyma darmowy klucz, umożliwiający dalsze użytkowanie przez 365 dni.

Podobne Programy do fakturowania

 • ++Faktury 2010

  ++Faktury 2010 jest aplikacją odpowiedzialną za przeprowadzanie ewidnecji sprzedaży. Jak każdy program do fakturowania posiada wszystkie najważniejsze funkcje potrzebne do używania w programach tego typu

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

 • Faktura 1! Plus

  Faktura 1! Plus 5 to użyteczne narzędzie, które przyda się każdej firmie do wystawiania faktur. Mamy tu wszystko, co potrzeba aby stworzyć dokument sprzedaży. Może być to nie tylko faktura VAT, ale także rachunek, korekta poprzedniej faktury, czy też pro forma.

 • Firmowe Papiery

  W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością darmowy program do fakturowania Firmowe Papiery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fajny Program 1.4.1.24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie