Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fajny Program 1.4.1.24

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: fajnyprogram.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.12.2011
Data modyfikacji: 15.01.2014
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 7988

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fajny Program 1.4.1.24

Fajny Program to intuicyjna aplikacja przeznaczona dla wszystkich poszukujących sprawdzonego, bogatego w naprawdę pozytywne referencje narzędzia, umożliwiającego wystawianie faktur (od brutto oraz od netto), faktur zaliczkowych (rozliczanie tych faktur), faktur cyklicznych, korekt, proform, rachunków,  not korygujących, duplikatów tych dokumentów oraz generowanie Rejestru sprzedaży VAT i zintegrowane wysyłanie dokumentów e-mailem.

Aplikacja wykorzystuje sprawdzone narzędzia firmy Microsoft (VS i SQL) i działa bez problemu na systemach zarówno 32bit i 64bit. Niewątpliwym atutem aplikacji jest jej sprawdzanie się niezależnie od ilości prowadzonych firm. Wygenerowane pliki można zapisać w formacie PDF oraz do programu MS Office Excel. Na czym polega przewaga pracy na tej aplikacji w porównaniu do korzystania z programów z obsługą przez Internet? W przypadku takich programów nie mamy pewności, że udostępniane dane nie trafią w przyszłości do podmiotów, które będą je przetwarzać w celach marketingowych.

Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz. Aplikacja jest w pełni wspierana i podczas tworzenia kolejnych wersji pod uwagę są brane opinie użytkowników.

Program jest możliwy do przetestowania przez 75 dni, po rejestracji użytkownik otrzyma darmowy klucz, umożliwiający dalsze użytkowanie przez 365 dni.

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • Faktura-NT

  Faktura-NT to profesjonalny system sprzedaży, wyposażony w funkcje przeznaczone szczególnie dla dynamicznie rozwijających się firm.

 • ILUO Faktura

  Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fajny Program 1.4.1.24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie