Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EuroFaktura 1.2.2

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: SoftProjekt
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 6320

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EuroFaktura 1.2.2

EuroFaktura 1.2 jest bezpłatnym programem przeznaczonym dla małych i średnich firm, służącym do wystawiania: faktur VAT, faktur zaliczkowych, faktur rozliczających, faktur pro-forma, faktur wewnątrzwspólnotowych, faktur eksportowych, faktur korygujących.

EuroFaktura 1.2 zawiera: rejestr wystawionych dokumentów, katalog kontrahentów wraz z adresami dodatkowymi i książką teleadresową, katalog towarów i usług, katalog użytkowników, katalog polskich kodów pocztowych, katalogi podziału geograficznego (kraje, województwa, powiaty), katalog walut i kursów, wbudowany graficzny edytor wzorów dokumentów, obcojęzyczne wzory dokumentów, raporty i zestawienia.
EuroFaktura 1.2 umożliwia: fakturowanie w dowolnej walucie, automatyczne wysyłanie dokumentów przy pomocy e-mail, eksport danych do wielu popularnych formatów (XLS, TXT, PDF, itd.), automatyczne pobieranie kursów walut przez internet, dowolne filtrowanie danych i wyszukiwanie, tworzenie własnych wzorów dokumentów, tworzenie dokumentów na podstawie wzorców, wprowadzenie loga firmy pojawiającego się na wydrukach dokumentów, weryfikację poprawności numerów NIP, Regon oraz PESEL, definiowanie do 5 cenników, definiowanie własnego wyglądu ekranów (kolory, czcionki tekstu, układ kolumn i inne), ustawianie przez użytkownika wymagalności poszczególnych pól, wydruk kopert adresowych.

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.

 • ksara FAKTURY 2.28

  Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktu, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości.

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EuroFaktura 1.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie