Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EuroFaktura 1.2.2

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: SoftProjekt
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 6321

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EuroFaktura 1.2.2

EuroFaktura 1.2 jest bezpłatnym programem przeznaczonym dla małych i średnich firm, służącym do wystawiania: faktur VAT, faktur zaliczkowych, faktur rozliczających, faktur pro-forma, faktur wewnątrzwspólnotowych, faktur eksportowych, faktur korygujących.

EuroFaktura 1.2 zawiera: rejestr wystawionych dokumentów, katalog kontrahentów wraz z adresami dodatkowymi i książką teleadresową, katalog towarów i usług, katalog użytkowników, katalog polskich kodów pocztowych, katalogi podziału geograficznego (kraje, województwa, powiaty), katalog walut i kursów, wbudowany graficzny edytor wzorów dokumentów, obcojęzyczne wzory dokumentów, raporty i zestawienia.
EuroFaktura 1.2 umożliwia: fakturowanie w dowolnej walucie, automatyczne wysyłanie dokumentów przy pomocy e-mail, eksport danych do wielu popularnych formatów (XLS, TXT, PDF, itd.), automatyczne pobieranie kursów walut przez internet, dowolne filtrowanie danych i wyszukiwanie, tworzenie własnych wzorów dokumentów, tworzenie dokumentów na podstawie wzorców, wprowadzenie loga firmy pojawiającego się na wydrukach dokumentów, weryfikację poprawności numerów NIP, Regon oraz PESEL, definiowanie do 5 cenników, definiowanie własnego wyglądu ekranów (kolory, czcionki tekstu, układ kolumn i inne), ustawianie przez użytkownika wymagalności poszczególnych pól, wydruk kopert adresowych.

Podobne Programy do fakturowania

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm

 • Firmowe Papiery

  W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością darmowy program do fakturowania Firmowe Papiery.

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • ++Faktury 2010

  ++Faktury 2010 jest aplikacją odpowiedzialną za przeprowadzanie ewidnecji sprzedaży. Jak każdy program do fakturowania posiada wszystkie najważniejsze funkcje potrzebne do używania w programach tego typu

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EuroFaktura 1.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie