Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mega Fakturka 4.0

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: m2Dev
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.01.2015
Rozmiar: 32.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 92

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mega Fakturka 4.0

Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania. Całość skierowana jest przede wszystkim do niewielkich firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej. Do podstawowych funkcjonalności Mega Fakturki należy przede wszystkim wystawianie dokumentów sprzedaży typu faktury VAT/VAT MP oraz korekty faktur VAT/VAT MP. Nie zabrakło także możliwości wystawiania faktur proforma. Kolejną wygodną opcją jest funkcja pozwalająca na prowadzenie rozbudowanej kartoteki kontrahentów (adres, NIP, REGON, nr telefonu, adres poczty elektronicznej e-mail) firmowych, jak również wystawionych dokumentów oraz sprzedanego towaru.

Warto dodać, że drukowanie cenników oraz różnego rodzaju zestawień sprzedażowych za wybrany okres jest tutaj banalnie proste i nie powinno sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Zaimplementowany moduł zakupów zarejestruje kupiony przez nas towar i pozwoli sporządzić odpowiednie zestawienia. Mega Fakturka oferuje także możliwość zdefiniowania przelewów zwykłych oraz do ZUS i US.

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura-NT

  Faktura-NT to profesjonalny system sprzedaży, wyposażony w funkcje przeznaczone szczególnie dla dynamicznie rozwijających się firm.

 • Invoicer

  Invoicer to program kadrowo-płacowy stworzony z myślą o pracownikach zajmujących się księgowością w firmach.

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mega Fakturka 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie