Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mega Fakturka 4.0

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: m2Dev
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.01.2015
Rozmiar: 32.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 92

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mega Fakturka 4.0

Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania. Całość skierowana jest przede wszystkim do niewielkich firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej. Do podstawowych funkcjonalności Mega Fakturki należy przede wszystkim wystawianie dokumentów sprzedaży typu faktury VAT/VAT MP oraz korekty faktur VAT/VAT MP. Nie zabrakło także możliwości wystawiania faktur proforma. Kolejną wygodną opcją jest funkcja pozwalająca na prowadzenie rozbudowanej kartoteki kontrahentów (adres, NIP, REGON, nr telefonu, adres poczty elektronicznej e-mail) firmowych, jak również wystawionych dokumentów oraz sprzedanego towaru.

Warto dodać, że drukowanie cenników oraz różnego rodzaju zestawień sprzedażowych za wybrany okres jest tutaj banalnie proste i nie powinno sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Zaimplementowany moduł zakupów zarejestruje kupiony przez nas towar i pozwoli sporządzić odpowiednie zestawienia. Mega Fakturka oferuje także możliwość zdefiniowania przelewów zwykłych oraz do ZUS i US.

Podobne Programy do fakturowania

 • Ramzes Faktura

  Ramzes Faktura to profesjonalne oprogramowanie dla firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych, które umożliwia sporządzanie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży.

 • mikroSubiekt dla Windows

  mikroSubiekt dla Windows w wersji 4.0 to nowoczesny, prosty w obsłudze ale jednocześnie nie oferujący zbyt wielu dodatkowych funkcji program, który służy do ewidencjonowania sprzedaży.

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • ILUO Faktura

  Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mega Fakturka 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie