Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EuroFaktura 3.1

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: SoftProjekt Systemy Informatyczne
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.01.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4239

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EuroFaktura 3.1

EuroFaktura 3.1 Start to darmowy program do sporządzania faktur i innych dokumentów sprzedaży. EuroFaktura jest modułowym systemem informatycznym o szerokiej gamie zastosowań. Modułowa budowa umożliwia zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i przedsiębiorstwach o rozbudowanej strukturze. EuroFaktura może być wykorzystywana do pracy jednostanowiskowej, jak i sieciowej, na kilkudziesięciu jednocześnie pracujących stacjach roboczych, w wielu magazynach, sklepach, zakładach produkcyjnych i biurach handlowych. Jeśli potrzebny ci program do wystawiania faktur, EuroFaktura na pewno spełni twoje wymagania.

Program EuroFaktura dostępny w trzech wersjach. Podstawowa wersja programu EuroFaktura 3.1. dostępna za darmo to program EuroFaktura Start. Jest to prosta w obsłudze aplikacja stworzona z myślą o średnich i małych firmach. Pozwala ona wystawiać dokumenty sprzedaży w dowolnej walucie. Jak przystało na polski produkt EuroFaktura działa po polsku w stu procentach ale posiada także kilka wersji językowych. Już teraz możesz pobrać najnowszą wersję programu EuroFaktura 3.1 klikając w zielony przycisk pod tekstem.

EuroFaktura Start składa się z trzech modułów. Pierwszy z nich nosi nazwę „Administracja”. Funkcja administratora pozwala zarządzać ustawieniami systemu oraz ustanawiać niezbędne wartości w słownikach i zmieniać parametry potrzebne w pracy z programem. Dzięki funkcji „Administracja” można zmieniać takie ustawienia jak: dane firmy, lista magazynów, rachunki bankowe własne, kasy, listy producentów, słowniki walut, i inne. Funkcja ta umożliwia także definiowanie użytkowników i nadawanie im uprawnień oraz ustanawianie procedur kontrolnych i porządkujących. Wypróbuj EuroFaktura 3.1 – pobierz za darmo.

Drugą częścią programu EuroFaktura Start jest moduł „Sprzedaż”. Moduł ten posiada funkcje wspomagające proces sprzedaży detalicznej i hurtowej do użytku w działach sprzedaży dużych i małych przedsiębiorstw. Funkcja szybkiej sprzedaży pozwala na użycie programu Euro Faktura w sklepach detalicznych, które używają identyfikację towarów używając kodów kreskowych. Moduł posiada opcję katalogowania klientów, towarów i usług. Program posiada opcje do pisania faktur, rachunków, paragonów i innych dokumentów sprzedaży. Program pozwala na zdefiniowanie 5 cenników dla każdego towaru lub usługi oraz posiada mechanizm automatycznego obliczania cen na podstawie cen bazowych. Ściągnij EuroFaktura 3.1 – darmowa aplikacja bez ograniczeń.

Trzecim moduł to „Analizy i Raporty”. Pozwala on tworzyć raporty, zestawienia i statystyki przy użyciu domyślnych szablonów lub konfigurować szablony indywidualne i zapisać je w formatach PDF, RTF, XLS. W module „Analizy i Raporty” można tworzyć analizy sprzedaży, analizy zakupów, analizy zamówień, analizy stanu magazynu, cenniki, rejestry sprzedaży, rejestry dokumentów magazynowych, rejestr obrotów i sald, dzienniki, analizy rozrachunków oraz rejestry VAT. Program można stosować do wystawiania faktur VAT w złotówkach i walutach. Panel informacyjny pozwala użytkownikowi na szybki dostęp do zgromadzonych danych takich jak stan wartościowy magazynu i inne. Interfejs pozwala na wygodne przechodzenie między rejestrami dokumentów i informacjami szczegółowymi.

Wszystkie te funkcje dostępne są programie EuroFaktura 3.1 za free. Firma SoftProjekt oferuje dwie rozszerzone wersje programu EuroFaktura -  EuroFaktura Plus i EuroFaktura Max. Moduły dostępne w wersjach rozszerzonych to CRM, oferty, magazyn, inwentaryzacja, zamówienia, produkcja, obsługa drukarki fiskalnej, przelewy, kasa, wyposażenie, środki trwałe, finanse i księgowość, noty odsetkowe, wezwania do zapłaty, potwierdzenia sald. Interesującym rozwiązaniem jest możliwość skonfigurowania programu wybierając tylko potrzebne moduły. Szczegółowy cennik poszczególnych modułów dostępny jest na stronie producenta "softprojekt.pl/index.php?page=EFCennik". Cena standardowych pakietów kształtuje się następująco – EuroFaktura Plus kosztuje 1000 pln a wersja Max to wydatek rzędu 4000 pln. Darmowy program EuroFaktura 3.1 Start do pobrania z naszego serwisu już teraz.

Wymagania systemowe
Systemy, na jakich działa program EuroFaktura: XP i 2000. Zadbano też o pełną współpracę programu EuroFaktura z Windows Vista. Nadal trwają prace nad kompatybilnością EuroFaktura i Windows 7. Wersje EuroFaktura 3.1 na Linux i Mac OS X nie są dostępne.

Wymagania sprzętowe
200MB wolnego miejsca na dysku twardym, 128MB RAM, rozdzielczość ekranu 1024x768, dowolna drukarka. EuroFaktura 1.2 używa bazy danych MySQL.

­Certyfikat___pl

Podobne Programy do fakturowania

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • Firmowe Papiery

  W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością darmowy program do fakturowania Firmowe Papiery.

 • MagFak

  Oprogramowanie MagFak firmy USKOM stworzone zostało przede wszystkim z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Służy ono do fakturowania oraz zarządzania magazynem.

 • Ramzes Faktura

  Ramzes Faktura to profesjonalne oprogramowanie dla firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych, które umożliwia sporządzanie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży.

 • FIT Faktura

  FIT Faktura 7.4 to rozbudowana, darmowa aplikacja dla biur i firm


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EuroFaktura 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie