Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DRACO - Faktury VAT 13

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: ksi.pl Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2015
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 60

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DRACO - Faktury VAT 13

DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu. Do podstawowych funkcji prezentowanego programu należy wystawianie faktur VAT oraz korekta tychże dokumentów, jak również dowodów wpłat KP oraz wypłat KW. Nie zabrakło tutaj możliwości sporządzania raportów kasowych, dokumentów zleceń, różnego rodzaju wezwań do zapłaty oraz not odsetkowych.

Całość uzupełnia opcja pozwalająca na prowadzenie kartoteki naszych klientów oraz oferowanych towarów. Ciekawą funkcją jest możliwość tworzenia raportów (zarówno w wersji tekstowej, jak i graficznej). Za pomocą DRACO - Faktury VAT użytkownik może zdefiniować sposób w jaki numerowane będą wystawiane przez niego faktury oraz opatrzyć je odpowiednimi komentarzami. Wersja bezpłatna DRACO - Faktury VAT posiada jednak kilka ograniczeń względem wersji PRO.

Podobne Programy do fakturowania

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • EuroFaktura 3.1

  EuroFaktura 3.1 Start to darmowy program do sporządzania faktur i innych dokumentów sprzedaży.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • ++Faktury 2010

  ++Faktury 2010 jest aplikacją odpowiedzialną za przeprowadzanie ewidnecji sprzedaży. Jak każdy program do fakturowania posiada wszystkie najważniejsze funkcje potrzebne do używania w programach tego typu

 • Invoicer

  Invoicer to program kadrowo-płacowy stworzony z myślą o pracownikach zajmujących się księgowością w firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DRACO - Faktury VAT 13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie