Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy 5.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.09.2013
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 129

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy 5.3

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy w wersji 5.3. Jest ona przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

Proces projektowania polega na określeniu wymiarów ustroju poprzecznego oraz układów podłużnych więźby dachowej. Całość umożliwia zaprojektowanie ustrojów poprzecznych zarówno z jedną, jak i dwoma lub trzeba ścianami stolcowymi. Nie zabrakło także opcji zaprojektowania więźb bezsłupowych. Po zakończonym projekcie, program generuje automatycznie wszelkie obciążenia stałe, jak te, związane ze śniegiem czy wiatrem (aktualna norma PN wraz ze zmianami). Twórcy zadbali także o to, aby prezentowana aplikacja mogła współpracować z Kalkulatorem Obciążeń Normowych.

Podobne Pozostałe

 • NORMA PRO

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • Belka Żelbetowa + Rysunki DXF

  SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych.

 • Poligraf

  Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej.

 • Asystent Rejestr Zgłoszeń

  Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 to program ułatwiający zarządzanie i obsługę różnego rodzaju zgłoszeń, takich jak np. zgłoszenia o awarii czy też o błędzie. Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o firmach, które są narażone na otrzymywanie sporej liczby, różnego rodzaju zgłoszeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy 5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie