Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy 5.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.09.2013
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 127

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy 5.3

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy w wersji 5.3. Jest ona przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

Proces projektowania polega na określeniu wymiarów ustroju poprzecznego oraz układów podłużnych więźby dachowej. Całość umożliwia zaprojektowanie ustrojów poprzecznych zarówno z jedną, jak i dwoma lub trzeba ścianami stolcowymi. Nie zabrakło także opcji zaprojektowania więźb bezsłupowych. Po zakończonym projekcie, program generuje automatycznie wszelkie obciążenia stałe, jak te, związane ze śniegiem czy wiatrem (aktualna norma PN wraz ze zmianami). Twórcy zadbali także o to, aby prezentowana aplikacja mogła współpracować z Kalkulatorem Obciążeń Normowych.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Konstrukcji Murowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Konstrukcji Murowych EN.

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy 5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie