Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiązar Jętkowy 5.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.09.2013
Rozmiar: 9.0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 168

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Wiązar Jętkowy 5.3

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Wiązar Jętkowy w wersji 5.3. Całość służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a obliczeń możemy dokonać niezwykle szybko. Wystarczy opisać poprzeczny i podłużny układ więźby (wprowadzenie zaledwie kilku parametrów). Ponadto cały ustrój wiązara może mieć różne pochylenia połaci oraz poziomy oparcia na murłatach. Aplikacja sama wygeneruje dokładny ciężar pokrycia dachu. Nie zabrakło tutaj także uwzględnienia obciążeń stałych, śniegiem i wiatrem (aktualna norma PN). Ponadto użytkownik może uwzględnić także obciążenia użytkowe jętki. Warto wspomnieć, że SPECBUD - Wiązar Jętkowy współpracuje z innym programem tego samego producenta - Kalkulatorem Obciążeń Normowych.

Podobne Pozostałe

 • Rachunek

  Rachunek jest aplikacją przeznaczoną na systemy operacyjne Windows. Program ma zastosowanie w przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wiązar Jętkowy 5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie