Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Visual Mind 8 Business Edition

Kategoria: Pozostałe
Producent: Mind Technologies AS
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 35.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 348

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Visual Mind 8 Business Edition

Visual Mind 8 Business Edition jest aplikacją przeznaczoną dla managerów. Ułatwia przygotowanie prezentacji, planowanie i zarządzanie projektami.


Program ma za zadanie porządkować pomysły, tworzyć konspekty, planować szkolenia.  Visual Mind 8 Business daje możliwość wizualizacji pomysłów za pomocą mapy myśli.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 30 dni testowania bez żadnych zobowiązań.

Podobne Pozostałe

 • Wiązar Jętkowy

  SPECBUD - Wiązar Jętkowy służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • Ewida Standard

  Program do inwentaryzacji i ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Visual Mind 8 Business EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie