Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

!Super Druk 4.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: TGSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 6

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis !Super Druk 4.0

!Super Druk to prosty w obsłudze, polski program, który służy przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju wpłat gotówkowych oraz przelewów między innymi dla ZUS'u oraz Urzędu Skarbowego. Warto zaznaczyć, że aplikacja posiada między innymi takie funkcje, jak możliwość natychmiastowego dostępu do danych dotyczących wykonywanych przelewów na przestrzeni lat. Nie zabrakło tutaj także możliwości pracy w sieci oraz korzystanie z już dostępnych oraz stworzonych przez użytkownika filtrów, które pomogą nam zawęzić wyniki wyszukiwania.

!Super Druk za pośrednictwem zaimplementowanego Słownika Kontrahentów pozwala również na wysyłanie korespondencji seryjnej oraz adresowanie kopert. Do dyspozycji mamy poniższe wzory przelewów:

- 2 odcinki skrócone i 2 pełne na jednym arkuszu A4
- 4 odcinki na jednym arkuszu A4
- po 2 odcinki na dwóch arkuszach A4
- 2 odcinki na jednym arkuszu A4
- 2 odcinki skrócone oraz 2 pełne na jednym arkuszu A4
- 4 odcinki na jednym arkuszu A4
- 2 odcinki na jednym arkuszu A4
Dodatkowo, tzw. Generator Raportów RAVE pozwoli nam na tworzenie wielu projektów zestawień i wykorzystywanie tych, które były już stworzone wcześniej.

Podobne Pozostałe

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.

 • CeReM Personal

  CeReM Personal to darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program typu CRM (Customer Relationship Managment). Podstawową funkcją prezentowanej aplikacji jest ułatwienie nam współpracy z klientami naszej firmy.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

 • Band CRM

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: !Super Druk 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie