Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

!Super Druk 4.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: TGSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 6

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis !Super Druk 4.0

!Super Druk to prosty w obsłudze, polski program, który służy przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju wpłat gotówkowych oraz przelewów między innymi dla ZUS'u oraz Urzędu Skarbowego. Warto zaznaczyć, że aplikacja posiada między innymi takie funkcje, jak możliwość natychmiastowego dostępu do danych dotyczących wykonywanych przelewów na przestrzeni lat. Nie zabrakło tutaj także możliwości pracy w sieci oraz korzystanie z już dostępnych oraz stworzonych przez użytkownika filtrów, które pomogą nam zawęzić wyniki wyszukiwania.

!Super Druk za pośrednictwem zaimplementowanego Słownika Kontrahentów pozwala również na wysyłanie korespondencji seryjnej oraz adresowanie kopert. Do dyspozycji mamy poniższe wzory przelewów:

- 2 odcinki skrócone i 2 pełne na jednym arkuszu A4
- 4 odcinki na jednym arkuszu A4
- po 2 odcinki na dwóch arkuszach A4
- 2 odcinki na jednym arkuszu A4
- 2 odcinki skrócone oraz 2 pełne na jednym arkuszu A4
- 4 odcinki na jednym arkuszu A4
- 2 odcinki na jednym arkuszu A4
Dodatkowo, tzw. Generator Raportów RAVE pozwoli nam na tworzenie wielu projektów zestawień i wykorzystywanie tych, które były już stworzone wcześniej.

Podobne Pozostałe

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.

 • NORMA PRO

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.

 • Ewida Standard

  Program do inwentaryzacji i ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: !Super Druk 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie