Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SERWISANT PLUS

Kategoria: Pozostałe
Producent: Damis Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2010
Rozmiar: 4.9 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 185

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SERWISANT PLUS

Serwisant Plus jest narzędziem wspomagającym działanie i ewidencje kas fiskalnych oraz innych podobnych urządzeń. Wydawca udostępnia także aplikację w wersji standard i mini, które są tańsze.  Edycja mini to aplikacja budżetowa, natomiast model standard ukierunkowany jest głównie na kasy.

Wydanie Plus jest narzędziem, które zawiera w sobie funkcje pozostałych dwóch edycji oraz kilka dodatkowych i przydatnych rozwiązań. Do najważniejszych możliwości programu należy zaliczyć:

1.prowadzenie kartoteki serwisowanych urządzeń – czyli dodawanie i usuwanie urządzeń, historia przeprowadzonych działań, wyszukiwarka oraz tabele,
2.kartoteka urządzeń podlegających przeglądom – listach cech konkretnego urządzeń, wydruki pomocnych dokumentów
3.kartoteka zleceń serwisowych dla urządzeń innych niż kasy – rejestrowanie przebiegu zlecenia, wycena zadań, historia działań, filtrowanie podejmowanych zleceń, informacje dotyczące stanu zlecenia
4.Kartoteki dodatkowe
5.Inne funkcje – archiwum danych, ustawienia programu i haseł,

Bardzo istotną zaletą programu jest fakt, że Serwisant Plus jest dostępny w języku polskim, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie i obsługę aplikacji. Dodatkowo producent w każdym modelu, zadbał o przyjazne dla oka menu, które cechuje się intuicyjnością i łatwością w obsłudze. Powyższe cechy to gwarancja skuteczności i działania, jakie powinien zapewnić każdy program do kas fiskalnych.

Aplikacja nie ma wysokich wymagań, do odpalenia wystarczy: Pentium i 24MB RAM i ok 20 MB HDD. Pogram działa na systemie Windows. Ceny aplikacji zaczynają się od 279,38 zł brutto, opłata obejmuje licencje na okres roku.

Podobne Pozostałe

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych

  SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych doskonale sprawdza się podczas ustalania dokładnych długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętnego różnego rodzaju słupów.

 • iSpy

  iSpy to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program do zarządzania monitoringiem w biurach, domach czy sklepach.

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SERWISANT PLUSAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie