Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SERWISANT PLUS

Kategoria: Pozostałe
Producent: Damis Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2010
Rozmiar: 4.9 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 180

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SERWISANT PLUS

Serwisant Plus jest narzędziem wspomagającym działanie i ewidencje kas fiskalnych oraz innych podobnych urządzeń. Wydawca udostępnia także aplikację w wersji standard i mini, które są tańsze.  Edycja mini to aplikacja budżetowa, natomiast model standard ukierunkowany jest głównie na kasy.

Wydanie Plus jest narzędziem, które zawiera w sobie funkcje pozostałych dwóch edycji oraz kilka dodatkowych i przydatnych rozwiązań. Do najważniejszych możliwości programu należy zaliczyć:

1.prowadzenie kartoteki serwisowanych urządzeń – czyli dodawanie i usuwanie urządzeń, historia przeprowadzonych działań, wyszukiwarka oraz tabele,
2.kartoteka urządzeń podlegających przeglądom – listach cech konkretnego urządzeń, wydruki pomocnych dokumentów
3.kartoteka zleceń serwisowych dla urządzeń innych niż kasy – rejestrowanie przebiegu zlecenia, wycena zadań, historia działań, filtrowanie podejmowanych zleceń, informacje dotyczące stanu zlecenia
4.Kartoteki dodatkowe
5.Inne funkcje – archiwum danych, ustawienia programu i haseł,

Bardzo istotną zaletą programu jest fakt, że Serwisant Plus jest dostępny w języku polskim, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie i obsługę aplikacji. Dodatkowo producent w każdym modelu, zadbał o przyjazne dla oka menu, które cechuje się intuicyjnością i łatwością w obsłudze. Powyższe cechy to gwarancja skuteczności i działania, jakie powinien zapewnić każdy program do kas fiskalnych.

Aplikacja nie ma wysokich wymagań, do odpalenia wystarczy: Pentium i 24MB RAM i ok 20 MB HDD. Pogram działa na systemie Windows. Ceny aplikacji zaczynają się od 279,38 zł brutto, opłata obejmuje licencje na okres roku.

Podobne Pozostałe

 • Band CRM

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SERWISANT PLUSAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie