Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quotes Update 1.0.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Cream Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 0.8 MB
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 420

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quotes Update 1.0.1

Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

Program wszystkie pobierane dane zapisuje od razu do plików. Dzięki temu stanowi on cenne uzupełnienie dla programów wspomagających grę na giełdzie gdyż możemy do nich zaimportować pliki utworzone przez program. Program daje możliwość konfiguracji tego jakie dane nas interesują. Dzięki temu możemy zdecydować o tym z jakiego okresu mają być pobierane dane a także konkretny ich rodzaj. Dodatkowo dane dotyczące każdego z wskazanych rodzajów notowań mogą być zapisywane w osobnym pliku.

Quotes Update jest bardzo prosty w obsłudze a jego używanie ogranicza się jedynie do wskazania rodzaju potrzebnych informacji a także katalogu w którym zapisane mają zostać pliki z danymi. Dzięki temu użytkownik nie musi tracić czasu na konfigurowanie programu. Przekłada się to też na niewielki rozmiar programu.

Podobne Pozostałe

 • Ewida Standard

  Program do inwentaryzacji i ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

 • Poligraf

  Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej.

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quotes Update 1.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie