Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quotes Update 1.0.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Cream Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 0.8 MB
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 429

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quotes Update 1.0.1

Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

Program wszystkie pobierane dane zapisuje od razu do plików. Dzięki temu stanowi on cenne uzupełnienie dla programów wspomagających grę na giełdzie gdyż możemy do nich zaimportować pliki utworzone przez program. Program daje możliwość konfiguracji tego jakie dane nas interesują. Dzięki temu możemy zdecydować o tym z jakiego okresu mają być pobierane dane a także konkretny ich rodzaj. Dodatkowo dane dotyczące każdego z wskazanych rodzajów notowań mogą być zapisywane w osobnym pliku.

Quotes Update jest bardzo prosty w obsłudze a jego używanie ogranicza się jedynie do wskazania rodzaju potrzebnych informacji a także katalogu w którym zapisane mają zostać pliki z danymi. Dzięki temu użytkownik nie musi tracić czasu na konfigurowanie programu. Przekłada się to też na niewielki rozmiar programu.

Podobne Pozostałe

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • GABeNET

  Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim. Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • Skup Surowców Wtórnych

  Skup Surowców Wtórnych 2.1 jest programem przeznaczonym do obsługi skupów złomu i skupów surowców wtórnych. Przeznaczony jest zarówno dla małych i średnich firm, jak również firm posiadających wiele oddziałów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quotes Update 1.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie