Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Punkt Skupu 6.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: ITOpen
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.05.2011
Data modyfikacji: 03.04.2013
Rozmiar: 3,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 423

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Punkt Skupu 6.0

Punkt Skupu to profesjonalna aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która otrzymała niedawno rekomendację Uniwersytetu Szczecińskiego, który docenił ogromne możliwości tego programu, wyrastającego na lidera wśród oprogramowań dla branży usług skupu i obrotu surowcami wtórnymi. Dzięki programowi, właściciele punktów skupu mogą w profesjonalny i co najważniejsze szybki sposób wypełniać i drukować praktycznie wszystkie dokumenty i druki niezbędne do prowadzenia tego typu działalności, takie jak, m.in. formularze przyjęcia odpadów, umowy kupna-sprzedaży, różnego rodzaju faktury VAT, karty przekazania i ewidencji odpadu, a także raporty stanu magazynu i wiele innych.

Wszelkie dane wprowadzane do bazy Punktu Skupu są analizowane przez program i sprawdzane, pod kątem poprawności wprowadzonych danych. Wbudowane narzędzia, samodzielnie obliczają koszty skupu i pozwalają na dodanie aż do 6-ciu surowców na jednym formularzu. Użytkownik korzystający z licznych funkcji programu może być pewny, że tworzone w nim dokumenty są zgodne z wszelkimi, nawet najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Środowiska. Wszelkie stworzone w programie dokumenty mogą być w łatwy i szybki sposób drukowane w czytelny sposób, zarówno dla odbiorcy jak i dostarczyciela surowców.

Aplikacja doskonale sprawdza się również jako narzędzie pozwalające na tworzenie profesjonalnej bazy danych klientów indywidualnych oraz firm, z którymi prowadzona jest współpraca. Dzięki temu właściciel punktu skupu może w szybki sposób uzyskać dostęp do wprowadzonych do bazy informacji związanych z wybranym przez siebie klientem. Wszelkie wprowadzone do bazy dane, takie jak np. imię i nazwisko, adres czy PESEL umożliwiają potem łatwe skatalogowanie danych klientów i ich segregację w oparciu o jeden z tych elementów. Punkt Skupu  działa w sieci, dlatego pozwala użytkownikom na przeglądanie, np. bazy danych programu, z dowolnego stanowiska komputerowego w punkcie skupu z dostępem do LAN. Jedną z największych zalet tej aplikacji jest fakt, że jest to polski program, przez co jest on doskonale dostosowany do realiów i procedur obowiązujących w tym kraju.

Bardzo przejrzysty i dobrze opisany interfejs ułatwia zaznajomienie się z licznymi opcjami programu, nawet osobom które na co dzień nie korzystają zbyt dużo z komputerów. Jeśli więc masz dość stosów papierów i gubisz się w setkach segregatorów, to może czas pomyśleć o jakiejś aplikacji, która ułatwi Ci prowadzenie skupu w bardziej profesjonalny i nowoczesny sposób? Pobierz Punkt Skupu w wersji testowej i zapoznaj się z licznymi możliwościami tej aplikacji, a na pewno się nie zawiedziesz i szybko zdecydujesz się na zakup jego pełnej wersji, gdyż ciężko znaleźć obecnie lepszy program do prowadzenia punktów skupu surowców wtórnych.

Nowości w wersji 6.0

Rozbudowano program o funkcje do sprzedaży węgla: wystawianie Dokumentów dostawy wyrobów węglowych oraz Faktur VAT z doliczeniem lub zwolnieniem od podatku akcyzowego. Można korzystać z obu tych funkcji programu, czyli skupu i sprzedaży surowców oraz sprzedaży węgla lub tylko z jednej. Obie branże mogą korzystać z jednej bazy klientów.

Zmieniono:

Zasady pracy sieciowej (sprawdzanie stanów magazynowych w każdym oddziale z osobna oraz wystawianie Faktur VAT z jednego stanowiska centralnego). Szczegółowe informacje zawarto w instrukcji do programu.

Poprawiono:

Wprowadzono kilkanaście poprawek usprawniających działanie programu.

­­Certyfikat___pl­
­


Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

 • GAB4You

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.

 • Asystent Rejestr Zgłoszeń

  Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 to program ułatwiający zarządzanie i obsługę różnego rodzaju zgłoszeń, takich jak np. zgłoszenia o awarii czy też o błędzie. Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o firmach, które są narażone na otrzymywanie sporej liczby, różnego rodzaju zgłoszeń.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

 • Kancelaria MADAR

  Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Punkt Skupu 6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie