Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PT Okna 2.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: PTSoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.04.2011
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 3.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1429

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PT Okna 2.0

Bez wątpienia jedną z największych zalet programu jest umiejętne zastąpienie ręcznych obliczeń cen okna, tymi zautomatyzowanymi. Użytkownik może samodzielnie konfigurować odpowiednie cenniki, jak również stworzyć swój własny, unikalny. Co więcej każdy z nich może być sprawnie rozprowadzany w biurach handlowych danej firmy.

Jeśli chcemy wygenerować umowę dla klienta czy dokumenty, takie jak kosztorys lub zamówienie, to w programie PT Okna również nie będziemy mieli z tym najmniejszego problemu. Wszystko odbywa się bowiem przy pomocy dosłownie kilku kliknięć myszą. Wydruk powyższych dokumentów również jest możliwy.

PT Okna to aplikacja całkowicie elastyczna, która daje możliwość absolutnego dostosowania interfejsu do wymagań konkretnego producenta okien. Podstawowe funkcje programu to:

Tworzenie ofert zawierających okna i dodatki
Tworzenie wielu cenników okien typowych i nietypowych
Przeliczanie cen okien pomiędzy różnymi cennikami
Możliwość utworzenia dowolnego cennika dodatków (np. parapety, klamki, drzwi)
Możliwość dodawania opisu do każdego okna i dodatku w ofercie
Możliwość udzielania rabatu oraz dodawania dopłaty dla każdego okna i dodatku w ofercie oddzielnie i(lub) dodanie rabatu i dopłaty dla całej oferty
Gotowa baza 60 rysunków okien
Możliwość edycji gotowych rysunków oraz tworzenie własnych
Automatyczne obliczanie wymiarów okien (metry bieżące profili i metry kwadratowe powierzchni okien)
Rozbudowana baza danych klientów (dostawców, handlowców - możliwość dodawania kolejnych grup)
Spersonalizowany dostęp do programu (każdy użytkownik może mieć inne uprawnienia). Uruchomienie programu możliwe jest dopiero po podaniu loginu i hasła. Konfiguracja dostępna tylko dla administratora (możliwość zmiany hasła administratora)
Podczas tworzenia oferty widoczne są zarówno ceny producenta jak i ceny obliczone (z marżą) - przy czym ceny producenta można łatwo ukryć
Wyszukiwanie klientów i ofert według nawet niekompletnych danych
Generowanie wydruków z własnymi danymi firmowymi (w tym z własnym kolorowym logiem)
Drukowanie oferty, kosztorysu, umowy oraz zamówienia do producenta
Możliwość utworzenia kopii bezpieczeństwa bazy danych i odzyskanie bazy z tej kopii
W razie potrzeby istnieje możliwość odzyskania usuniętych danych
Możliwość pracy w wersji jednostanowiskowej jak też w sieci (także przez internet) 

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • Belka Drewniana

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.

 • Rama EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Rama EN.

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.

 • Poligraf

  Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PT Okna 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie