Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Poligraf 2012

Kategoria: Pozostałe
Producent: EliSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2010
Data modyfikacji: 16.02.2012
Rozmiar: 202 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 200

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Poligraf 2012

Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej. Program może działać w sieci na wielu Pecetach, udostępniając pracownikom natychmiastowy dostęp do aktualnej bazy na temat wykonywanych zleceń, zamówień, faktur, bazy kontrahentów. Poligraf 2012 wykonuje graficzne analizy danych! Aplikacja charakteryzuje dużą intuicyjnością. Bezproblemowo współpracuje na najpopularniejszych platformach windowsowskich. Producent udostępnia do pobrania wersję testową, za pełną wersje trzeba zapłacić.

Dzięki aplikacji firma zautomatyzuje i przyśpieszy pracę, pozbędzie się papierów na biurku i w wygodny sposób zgromadzi i przetworzy dane. Pośród najważniejszych funkcji jakie wykonuje Poligraf należy wspomnieć o takich jak:

- zarządzanie zleceniem, etapami jego wykonania, projektem i produkcją, załącznikami do zlecenia

- wycena zlecenia, wycena kosztów własnych i zewnętrznych

- faktury VAT zakupu i sprzedaży

- przydzielanie pracowników do wykonania zleceń

- zarządzanie planem produkcji dla poszczególnych działów firmy

- ewidencjonowanie wydanych publikacji, książek, czasopism

- dane bardziej bezpieczne dzięki zastosowaniu kont i szczegółowych uprawnień użytkowników


Podobne Pozostałe

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • GAB4You

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Poligraf 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie