Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Poligraf 2012

Kategoria: Pozostałe
Producent: EliSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2010
Data modyfikacji: 16.02.2012
Rozmiar: 202 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 200

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Poligraf 2012

Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej. Program może działać w sieci na wielu Pecetach, udostępniając pracownikom natychmiastowy dostęp do aktualnej bazy na temat wykonywanych zleceń, zamówień, faktur, bazy kontrahentów. Poligraf 2012 wykonuje graficzne analizy danych! Aplikacja charakteryzuje dużą intuicyjnością. Bezproblemowo współpracuje na najpopularniejszych platformach windowsowskich. Producent udostępnia do pobrania wersję testową, za pełną wersje trzeba zapłacić.

Dzięki aplikacji firma zautomatyzuje i przyśpieszy pracę, pozbędzie się papierów na biurku i w wygodny sposób zgromadzi i przetworzy dane. Pośród najważniejszych funkcji jakie wykonuje Poligraf należy wspomnieć o takich jak:

- zarządzanie zleceniem, etapami jego wykonania, projektem i produkcją, załącznikami do zlecenia

- wycena zlecenia, wycena kosztów własnych i zewnętrznych

- faktury VAT zakupu i sprzedaży

- przydzielanie pracowników do wykonania zleceń

- zarządzanie planem produkcji dla poszczególnych działów firmy

- ewidencjonowanie wydanych publikacji, książek, czasopism

- dane bardziej bezpieczne dzięki zastosowaniu kont i szczegółowych uprawnień użytkowników


Podobne Pozostałe

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.

 • CeReM Personal

  CeReM Personal to darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program typu CRM (Customer Relationship Managment). Podstawową funkcją prezentowanej aplikacji jest ułatwienie nam współpracy z klientami naszej firmy.

 • KOBi - Biblioteka

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Poligraf 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie