Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Oprogramowanie dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Kategoria: Pozostałe
Producent: Darsoft.pl
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 69.8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 526

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Oprogramowanie dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Oprogramowanie spełnia wszystkie wymogi ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z 29 lipca 2005 (Dz. U.  Nr 180, poz. 1495)  oraz rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2006 (Dz. U. Nr 11 poz. 60).


Oprogramowanie przeznaczone jest zarówno dla pojedynczych sklepów i firm jak również sieci o dowolnej liczbie oddziałów.

Program posiada następującą funkcjonalność:
 • Prowadzenie rejestru kontrahentów
 • Prowadzenie rejestru definicji zużytego sprzętu
 • Prowadzenie rejestru przyjęć sprzętu od osób fizycznych i firm
 • Prowadzenie rejestru kart przekazania odpadów
 • Tworzenie kwartalnych sprawozdań dla Głównego Inspektora Ochrony Środowiska

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom program umożliwia obsługę obrotu sprzętem w firmach posiadających dowolną liczbę oddziałów.
Eksportowanie i importowanie dokumentów pozwala na przekazywanie informacji o przyjęciu sprzętu centrali firmy.
Sprawozdania dla GIOŚ tworzone są na podstawie wystawianych dokumentów, co znacznie ułatwia pracę i nie wymaga od użytkownika ręcznego ich wypełniania.

Uwaga!
Do uruchomienia pierwszego stanowiska programu wymagany jest komputer pracujący pod kontrolą jednego z następujących systemów operacyjnych: Windows XP, Windows XP x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows Server 2003. Kolejne komputery korzystające z programu mogą działać pod kontrolą systemu Windows 98 SE lub nowszego.

Podobne Pozostałe

 • Kancelaria MADAR

  Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.

 • !Super Druk

  !Super Druk 4.0 to niezwykle prosty w obsłudze program, który pomoże użytkownikowi w przygotowaniu różnego rodzaju przelewów oraz wpłat gotówkowych do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

 • Wiązar Jętkowy

  SPECBUD - Wiązar Jętkowy służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.

 • KOBi - Biblioteka

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Oprogramowanie dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektronicznyAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie