Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Oprogramowanie dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Kategoria: Pozostałe
Producent: Darsoft.pl
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 69.8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 527

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Oprogramowanie dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Oprogramowanie spełnia wszystkie wymogi ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z 29 lipca 2005 (Dz. U.  Nr 180, poz. 1495)  oraz rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2006 (Dz. U. Nr 11 poz. 60).


Oprogramowanie przeznaczone jest zarówno dla pojedynczych sklepów i firm jak również sieci o dowolnej liczbie oddziałów.

Program posiada następującą funkcjonalność:
 • Prowadzenie rejestru kontrahentów
 • Prowadzenie rejestru definicji zużytego sprzętu
 • Prowadzenie rejestru przyjęć sprzętu od osób fizycznych i firm
 • Prowadzenie rejestru kart przekazania odpadów
 • Tworzenie kwartalnych sprawozdań dla Głównego Inspektora Ochrony Środowiska

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom program umożliwia obsługę obrotu sprzętem w firmach posiadających dowolną liczbę oddziałów.
Eksportowanie i importowanie dokumentów pozwala na przekazywanie informacji o przyjęciu sprzętu centrali firmy.
Sprawozdania dla GIOŚ tworzone są na podstawie wystawianych dokumentów, co znacznie ułatwia pracę i nie wymaga od użytkownika ręcznego ich wypełniania.

Uwaga!
Do uruchomienia pierwszego stanowiska programu wymagany jest komputer pracujący pod kontrolą jednego z następujących systemów operacyjnych: Windows XP, Windows XP x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows Server 2003. Kolejne komputery korzystające z programu mogą działać pod kontrolą systemu Windows 98 SE lub nowszego.

Podobne Pozostałe

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • Kalkulator Elementów Murowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Murowych jest kolejną obok Kalkulatora Elementów Stalowych czy Kalkulatora Elementów Drewnianych aplikacją przeznaczoną dla specjalistów – inżynierów budowlanych oraz architektów.

 • !Super Druk

  !Super Druk to prosty w obsłudze, polski program, który służy przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju wpłat gotówkowych oraz przelewów między innymi dla ZUS'u oraz Urzędu Skarbowego.

 • GAB4You

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Oprogramowanie dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektronicznyAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie