Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Off 4 Fit

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2009
Rozmiar: 9.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 297

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Off 4 Fit

Pobierz darmowy program Out 4 Fit!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program dla ludzi pracujących przy komputerach  - Off 4 Fit. Ten całkowicie darmowy program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Czy pracujesz na codzień przy komputerze? Czy spędzasz godziny wpatrzony w monitor? Czy praca pochłania Cie na tyle, że zapominasz czasem o chwili przerwy? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiesz "tak", to oznacza, że darmowy, całkowicie bezpłatny program Off 4 Fit jest właśnie dla Ciebie!

Czym jest Off 4 Fit? To wygodny program przypominający Ci o dokonaniu przerw w pracy i nabraniu oddechu od komputera. Pobierz go i zainstaluj - będzie Ci przypominał o koniecznych przerwach w pracy z komputerem. Program Off 4 Fit jest wyposażony w wygodny interfejs użytkownika, nadto posiada trójwymiarową grafikę oraz - co najbardziej godne uwagi - przedstawia serię ćwiczeń dla twoich oczu, rak i ciała. Wszystkie one demonstrowane są przez uroczą instruktorkę, która pokazuje Ci wszystkie właściwe ruchy. Dzięki temu aktywnie odpoczniesz i wrócisz do pracy z nowa energią!

Pobierz darmowy program Off 4 Fit, zainstaluj go i bądź pewien, że praca z komputerem nie pogorszy Ci zdrowia ani kondycji fizycznej. Poleć ten program wszystkim swoim znajomym - jest całkowicie bezpłatny i przyda się każdemu. Wszak zdrowie to rzecz bezcenna, której nie kupisz za żadne pieniądze.

Bezpłatny program Off 4 Fit otrzymał kilkanaście branżowych nagród na całym świecie. Prosty w obsłudze, nie pochłaniający dużo pamięci operacyjnej ani nie zabierający wielu miejsca na Twoim twardym dysku jest po prostu strażnikiem Twej kondycji i zdrowia.

Podobne Pozostałe

 • Ewida Standard

  Program do inwentaryzacji i ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.

 • iSpy

  iSpy to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program do zarządzania monitoringiem w biurach, domach czy sklepach.

 • Skup Surowców Wtórnych

  Skup Surowców Wtórnych 2.1 jest programem przeznaczonym do obsługi skupów złomu i skupów surowców wtórnych. Przeznaczony jest zarówno dla małych i średnich firm, jak również firm posiadających wiele oddziałów.

 • Belka EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka EN .

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Off 4 FitAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie