Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

msAdres 1.23.761

Kategoria: Pozostałe
Producent: m4system
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 7.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 947

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis msAdres 1.23.761


Program drukuje wszystkie druki, konieczne do wysłania paczki, zarówno opłaconej z góry jak i pobraniowej, oprócz tego drukowane są etykiety adresowe do naklejenia na paczkę. Istnieje możliwość drukowania druków niestemplowanych. Wystarczy raz wpisać dane adresata, aby otrzymać następujące wydruki:

    * Książkę adresową (dostępne są 3 wzory)
    * Adres pomocniczy
    * Etykietę na przesyłkę
    * Druk przelewu do paczek pobraniowych (2 wzory)
    * Arkusz naklejek samoprzylepnych

Możliwe jest także wydrukowanie danych na oryginalnych formularzach Poczty Polskiej. Konieczne jest wtedy posiadanie drukarki igłowej. Adres pomocniczy zawiera kod kreskowy w 100% zgodny z kodami znajdującymi się na gotowych drukach Poczty. Wydruki generowane przez program były weryfikowane przez Pocztę Polską.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Po instalacji wprowadza się dane nadawcy i program jest gotowy do pracy. Następnie wystarczy wypełnić tabelkę, wpisać dane adresata, kwotę pobrania, tytuł przelewu oraz, jeśli to konieczne, zaznaczyć dodatkowe opcje. Program automatycznie określi rodzaj paczki (pobranie/paczka) i wydrukuje odpowiednie formularze i etykiety.

Istnieje możliwość rozbudowy programu o dodatkowe funkcje.

Dzięki możliwości importu danych z bazy MySQL, po skonfigurowaniu programu, jednym kliknięciem można pobrać dane klientów ze sklepu internetowego.

Dane z książki nadawczej można zapisać w formatach CSV lub XML.

Aplikacja sprawnie obsługuje wiele drukarek, każdy wydruk można przypisać do innej drukarki.

Dzięki usprawnionej pracy w sieci, wiele stanowisk może korzystać z jednej bazy klientów.

Integracja z komentarzami Allegro daje możliwość wystawienia wielu komentarzy na raz, przy czym każdy może mieć inną treść wybraną losowo z bazy komentarzy.

Dla lepszej ewidencji działań, aplikacja wysyła powiadomienia drogą mailową z informacją o nadaniu przesyłki.

Częste aktualizacje, uwzględniające propozycje składane przez użytkowników, to kolejna zaleta tego programu.

Funkcje programu:

    * Baza klientów - Podczas wprowadzania adresów program przeszukuje bazę i jeśli znajdzie pasujący wpis, automatycznie uzupełni dane klienta. Nowe adresy zostają automatycznie zapamiętywane w tej bazie.
    * Baza wysłanych paczek - Po wykonaniu wydruków można zapisać paczki w tej bazie. W razie problemów z przesyłką można szybko odszukać kiedy przesyłka została wysłana, ustalić jej numer nadawczy i dane adresata. Informacje te można wysłać mailem do adresata.
    * Import danych - Dane do wydruków można importować z pliku tekstowego.
    * Import Allegro - Umożliwia pobranie danych kontrahentów bezpośrednio z Allegro.pl
    * Komentarze Allegro - Umożliwia odszukanie i wystawianie zapomnianych komentarzy
    * Powiadomienia e-mail - Wysyłanie do klientów powiadomień z datą i numerem nadania przesyłki
    * Praca w sieci - Program jest przystosowany do pracy w sieci, kilka stanowisk może korzystać ze wspólnej bazy danych
    * Obsługa drukarki igłowej - Możliwość drukowania na zwykłych drukach poczty

Podobne Pozostałe

 • Asystent Rejestr Zgłoszeń

  Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 to program ułatwiający zarządzanie i obsługę różnego rodzaju zgłoszeń, takich jak np. zgłoszenia o awarii czy też o błędzie. Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o firmach, które są narażone na otrzymywanie sporej liczby, różnego rodzaju zgłoszeń.

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.

 • !Super Druk

  !Super Druk to prosty w obsłudze, polski program, który służy przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju wpłat gotówkowych oraz przelewów między innymi dla ZUS'u oraz Urzędu Skarbowego.

 • Punkt Skupu

  Punkt Skupu to a aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która pozwala na profesjonalne zarządzanie punktem skupy w szybki i nowoczesny sposób.

 • Ewidencja pojazdów

  Ewidencja Pojazdów to prosty i darmowy program pozwalający kontrolować firmowe wydatki związane z podróżami i transportem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: msAdres 1.23.761Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie