Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metadata Analyzer

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.03.2009
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 463

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Metadata Analyzer

Pobierz darmowy program Metadata Analyzer!

Darmowy program  Metadata Analyzer został stworzony przez amerykańską firmę specjalizującą się w różnorakich rozwiązaniach dla biur i firm - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania użytecznych programów silnie związanych ze środowiskiem Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Darmowy program Metadata Analyzer przeznaczony jest do analizy danych i śledzenia zmian w takich aplikacjach jak: Microsoft Word, Microsoft Power Point oraz Microsoft Excel. Pobierz go już teraz - jest w pełni darmowy. Pozowli Ci on na sprawdzenie, czy posiadane przez Ciebie pliki z pakietu MS Office - zarówno własne, jak też i otrzymywane drogą e-mailową - były zmieniane, a jeśli tak - dowiesz się dzięki niemu w jaki sposób.

Darmowy program Metadata Analyzer pozwala Ci sprawdzić, jak nazywał się twórca oryginalnego dokumentu, a jeżeli autor został zmieniony, dowiesz się, ile razy miało to miejsce i kim byli poprzedni autorzy. Nadto otrzymasz również dokładną informację o liczbie zapisów dokumentu, a także o rodzaju dokonywanych w nim uprzednio zmian.

Pobierz całkowicie darmowy program Metadata Analyzer, dzięki któremu będziesz mieć doskonały wgląd wszystkich zmian, przez jakie przechodził dokument, nim przybrał swoją finalną wersję - tą, która posiadasz. Zaufaj profesjonalistom - producent tego użytecznego, darmowego programu ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji ułatwiających pracę z systemem Windows i jego składnikami.

Jeżeli w codziennej pracy otrzymjesz i wysyłasz dokumenty przygotowywane przy użyciu pakietu MS Office, ten darmowy program jest dla Ciebie wręcz stworzony. Pobierz go więc i zacznij cieszyć się jego możłiwościami już dziś!

Na zakończenie wypada jeszcze dodać, że darmowy program Metadata Analyzer otrzymał na całym świecie piętnaście nagród - zarówno branżowych, jak też i użytkowników. Wśród nich jest min. najwyższa ocena (5/5) magazynu Soft for All, również pięciogwiazdkowa (na pięc możliwych giwazdek) nota portalu onekit.com. Czyż trzeba lepszych rekomandacji?


Podobne Pozostałe

 • Belka EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka EN .

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • Ewidencja pojazdów

  Ewidencja Pojazdów to prosty i darmowy program pozwalający kontrolować firmowe wydatki związane z podróżami i transportem.

 • Wiązar Jętkowy

  SPECBUD - Wiązar Jętkowy służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Metadata AnalyzerAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie