Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Menadżer Serwisu 2010

Kategoria: Pozostałe
Producent: Krzysztof Pietras
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 10.66 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 388

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Menadżer Serwisu 2010

Program Menadżer Serwisu został opracowany z myślą o firmach prowadzących serwis urządzeń biurowych.

Nie wyklucza to oczywiście możliwości korzystania z niego w innym celu niż prowadzone serwisy. Jednakże większość funkcji programu jest stworzona właśnie pod tym kontem, co może nieco utrudniać inne wykorzystanie.

Prace nad  programem prowadzone były we współpracy z istniejącymi serwisami, co pozwoliło optymalnie podnieść jego funkcjonalność nie tworząc jednocześnie narzędzi, które nie byłyby używane, lub byłyby używane bardzo rzadko.
Aplikacja pozwala na prowadzenie ewidencji serwisowanych urządzeń poprzez tworzone zlecenia, a następnie ich wprowadzanie do bazy po wykonanej usłudze. Tak tworzona baza pozwala zgromadzić informacje na temat obsługiwanych klientów, posiadanych przez nich urządzeń oraz prace, jakie zostały wykonane w związku z ich serwisowaniem. Tworzona historia dla danego urządzenia pozwala na późniejszą analizę jego pracy, rodzajów wykonanych usług, wymienionych części oraz związanych z tym kosztami.
Baza pozwala również planować pracę na bliższe i dalsze okresy przez systematyczne zapisywanie terminów następnych planowanych wizyt serwisowych oraz ewidencjonowanie już zgłoszonych serwisów. Raportowanie o obrotach poszczególnych serwisantów pozwala na łatwą analizę ich okresowej pracy, co dodatkowo ułatwia wiele pracy w firmie.

Podobne Pozostałe

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

 • !Super Druk

  !Super Druk 4.0 to niezwykle prosty w obsłudze program, który pomoże użytkownikowi w przygotowaniu różnego rodzaju przelewów oraz wpłat gotówkowych do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Menadżer Serwisu 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie