Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Menadżer Serwisu 2010

Kategoria: Pozostałe
Producent: Krzysztof Pietras
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 10.66 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 381

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Menadżer Serwisu 2010

Program Menadżer Serwisu został opracowany z myślą o firmach prowadzących serwis urządzeń biurowych.

Nie wyklucza to oczywiście możliwości korzystania z niego w innym celu niż prowadzone serwisy. Jednakże większość funkcji programu jest stworzona właśnie pod tym kontem, co może nieco utrudniać inne wykorzystanie.

Prace nad  programem prowadzone były we współpracy z istniejącymi serwisami, co pozwoliło optymalnie podnieść jego funkcjonalność nie tworząc jednocześnie narzędzi, które nie byłyby używane, lub byłyby używane bardzo rzadko.
Aplikacja pozwala na prowadzenie ewidencji serwisowanych urządzeń poprzez tworzone zlecenia, a następnie ich wprowadzanie do bazy po wykonanej usłudze. Tak tworzona baza pozwala zgromadzić informacje na temat obsługiwanych klientów, posiadanych przez nich urządzeń oraz prace, jakie zostały wykonane w związku z ich serwisowaniem. Tworzona historia dla danego urządzenia pozwala na późniejszą analizę jego pracy, rodzajów wykonanych usług, wymienionych części oraz związanych z tym kosztami.
Baza pozwala również planować pracę na bliższe i dalsze okresy przez systematyczne zapisywanie terminów następnych planowanych wizyt serwisowych oraz ewidencjonowanie już zgłoszonych serwisów. Raportowanie o obrotach poszczególnych serwisantów pozwala na łatwą analizę ich okresowej pracy, co dodatkowo ułatwia wiele pracy w firmie.

Podobne Pozostałe

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.

 • Asystent Rejestr Zgłoszeń

  Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 to program ułatwiający zarządzanie i obsługę różnego rodzaju zgłoszeń, takich jak np. zgłoszenia o awarii czy też o błędzie. Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o firmach, które są narażone na otrzymywanie sporej liczby, różnego rodzaju zgłoszeń.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Menadżer Serwisu 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie