Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mavel Sizard 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Mavel Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 423

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mavel Sizard 1.0

Mavel Sizard umożliwia tworzenie grafików służb wszelkiego rodzaju.


Cechy programu:
 • Kreator ustawień dla grafików pozwoli na uwzględnienie każdego najmniejszego szczegółu dzięki 7 opcjom:
 • W wybranym okresie czasu dane grupy pełnią tylko wybrane służby
 • W wybranym okresie czasu dane służby są pełnione tylko przez wybrane grupy
 • W wybranym okresie czasu dane osoby pełnią tylko wybrane służby
 • W wybranym okresie czasu dane służby są pełnione tylko przez wybrane osoby
 • W wybranym okresie czasu dane grupy są zwolnione ze służb
 • W wybranym okresie czasu dane osoby są zwolnione ze służb
 • W wybranym okresie czasu dane służby nie są pełnione    

Każdy stworzony grafik można wyeksportować jako arkusz kalkulacyjny, który następnie będziemy mogli odczytać m.in. w programach:
OpenOffice.org™ 2.2 (darmowy)
Microsoft™ Excel™ 2003.

Każdy stworzony grafik można zapisać na dysku w formacie programu Mavel Sizard, a w przyszłości odtworzyć go i na nim ponownie pracować. Program do każdego stworzonego grafiku tworzy bilans, określający na cztery sposoby (wg. grup, osób, dni i służb) ilości pełnionych służb przez dane osoby lub grupy oraz w jakich dniach były one pełnione. Istnieje możliwość wyeksportowania takiego bilansu do pliku RTF. Oczywiście istnieje możliwość modyfikacji stworzonego grafiku wedle naszych upodobań. Co ważne, każdą zmianę program odpowiednio wkalkuluje w stan bilansu służb naszego grafiku.
Program Mavel Sizard został wyposażony w bardzo optymalny algorytm, który trzyma się ściśle określonych zasad ustalonych przez użytkownika i notuje wszystko co robi, by można było przejrzeć przyczyny powstania takiego, a nie innego grafiku. Dzięki temu grafiki są tworzone tak, by nie było żadnych nieścisłości oraz by żadna pełniąca służbę osoba nie była pokrzywdzona z powodu nadmiaru służb.
Wszystkie dane o poprzednich grafikach mogą być zapisywane i później uwzględniane przy doborze osób do kolejnych miesięcznych grafików. Przykładowo, jeżeli Jan Kowalski pełnił o jedną służbę więcej niż pozostali (z pewnych przyczyn), to w kolejnym grafiku będzie pełnił jedną służbę mniej (jeżeli na to pozwoli użytkownik programu).
Program przewiduje dla każdej osoby przerwy po wykonywanych służbach zgodnie z powszechnymi zasadami.

Podobne Pozostałe

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Rachunek

  Rachunek jest aplikacją przeznaczoną na systemy operacyjne Windows. Program ma zastosowanie w przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT.

 • iSpy

  iSpy to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program do zarządzania monitoringiem w biurach, domach czy sklepach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mavel Sizard 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie