Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.09.2013
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 114

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. W pakiecie znalazło się również miejsce dla aplikacji o nazwie SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych. Ta służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

Pobierając program otrzymujemy dostęp do następujących map:
- Orientacyjna mapa stref obciążenia śniegiem wg PN-80/B-02010
- Orientacyjna mapa stref obciążenia śniegiem wg PN-80/B-02010/Az1
- Orientacyjna mapa stref obciążenia śniegiem wg PN-EN 1991-1-3/NA
- Orientacyjna mapa stref obciążenia wiatrem wg PN-77/B-02011
- Orientacyjna mapa stref obciążenia wiatrem wg PN-B-02011:1977/Az1
- Orientacyjna mapa stref obciążenia wiatrem wg PN-EN 1991-1-4/NA
- Orientacyjna mapa umownych stref przemarzania gruntu wg PN-81/B-03020
- Orientacyjna mapa stref obciążenia oblodzeniem wg PN-87/B-02013
- Orientacyjna mapa rozkładu temperatury Tmin wg PN-EN 1991-1-5/NA
- Orientacyjna mapa rozkładu temperatury Tmax wg PN-EN 1991-1-5/NA
- Mapa fizyczna

- Mapa administracyjna

Podobne Pozostałe

 • !Super Druk

  !Super Druk to prosty w obsłudze, polski program, który służy przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju wpłat gotówkowych oraz przelewów między innymi dla ZUS'u oraz Urzędu Skarbowego.

 • GAB4You

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.

 • KOBi - Biblioteka

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.

 • Wiązar Jętkowy

  SPECBUD - Wiązar Jętkowy służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mapy Stref Oddziaływań KlimatycznychAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie