Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kierowca 3.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Infomat
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 225

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Kierowca 3.2

Kierowca to nowoczesny, w pełni zautomatyzowany system komputerowy niezbędny w działalności Ośrodka Szkolenia Kierowców.

Ewidencja kursantów    
Program Kierowca umożliwia kompleksową rejestrację wszelkich niezbędnych danych odnośnie szkolonych osób, wraz z wyszczególnieniem ich jazd i dokonywanych wpłat.  Ewidencja przeprowadzana jest w prosty i wydajny sposób z wykorzystaniem nowoczesnego interfejsu użytkownika. Został on opracowany według najnowszych standardów i jest zorganizowany tak, aby zminimalizować ilość kroków potrzebnych na dotarcie do żądanej opcji. Dzięki starannie przemyślanemu mechanizmowi wyszukania informacji, znalezienie interesującej grupy osób według rozmaitych kryteriów nie stanowi problemu. W błyskawiczny sposób można uzyskać listę osób z nie zdanym egzaminem wewnętrznym, z zaległa wpłatą bądź brakującymi godzinami do wyjeżdżenia.

Seryjny wydruk dokumentów    
Aplikacja umożliwia wydruk wielu dokumentów używanych codziennie w firmie, takich jak zaświadczenie, karta przeprowadzonych zajęć, faktura, druk KP,  książka ewidencyjna oraz wiele innych. Drukowane mogą być dane pojedynczych osób, jak również całych grup za pomocą mechanizmu wydruków seryjnych.
System automatycznie wybiera z listy kursantów osoby, które spełniły kryteria wydania dokumentu, a następnie pozwala określić grupę osób, dla których ma on zostać wydrukowany. Za pomocą jednego kliknięcia można więc wysłać na drukarkę zaświadczenia dla wszystkich uprawnionych uczestników kilku kursów.

Rozliczenia z instruktorami    
Rozliczenia z instruktorami dostarczają informacji na temat  godzin wyjeżdzonych przez instruktorów wraz z kwotą należną do zapłaty w żądanym okresie czasu. Wyliczenia należności dokonywane są w oparciu o stawki godzinowe, które użytkownik programu przypisuje instruktorom w odniesieniu do zarejstrowanych kategorii. Rozliczenie dotyczyć może pojedynczego instruktora, jak i dowolnie wybranej ich grupy.

Uwaga!
Wersja Demo jest w pełni funkcjonalna, posiada limit rejestrowania nowych kursantów. Wersję demonstracyjną można użytkować przez okres jednego miesiąca.


Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

 • GAB4You

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

 • Belka Jezdna Wciągnika

  SPECBUD - Belka Jezdna Ciągnika doskonale sprawdza się podczas obliczeń statyczno-wytrzymałościowych róznego rodzaju belek jezdnych wciągników według aktualnie obowiązującej normy PN-90/B-03200.

 • NORMA PRO

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kierowca 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie