Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kancelaria MADAR 4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Madar
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.05.2011
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 115

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kancelaria MADAR 4

Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów dzięki czemu pozwala zaoszczędzić dużo czasu związanego z tworzeniem czy też segregowaniem dokumentów oraz korespondencji.

Program daje nam dostęp do bazy wszystkich naszych klientów. Znacznie upraszcza to wysyłanie i organizację. Cała prowadzona korespondencja jest rejestrowana w dzienniku programu dzięki czemu łatwo można znaleźć konkretną wiadomość lub dokument, które mogły zostać wysłane już dość dawno. W kwestii obsługi dokumentów aplikacja również ma wiele do zaoferowania. Upraszcza znacznie proces segregowania dokumentów dzięki możliwości wskazania konkretnych parametrów takich jak rodzaj czy też data.

Wszelkie dokumenty mogą być też automatycznie kierowane do wskazanych przez nas działów. Dodatkową zaletą programu Kancelaria MADAR jest też możliwość współpracy z zewnętrznymi edytorami tekstu i wykorzystanie szablonów w nich utworzonych do automatycznego generowania nowych dokumentów.

Podobne Pozostałe

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.

 • Schody Płytowe - Rysunki DXF

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Schody Płytowe + Rysunki DXF.

 • Ewidencja pojazdów

  Ewidencja Pojazdów to prosty i darmowy program pozwalający kontrolować firmowe wydatki związane z podróżami i transportem.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kancelaria MADAR 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie