Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kancelaria MADAR 4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Madar
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.05.2011
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 112

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kancelaria MADAR 4

Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów dzięki czemu pozwala zaoszczędzić dużo czasu związanego z tworzeniem czy też segregowaniem dokumentów oraz korespondencji.

Program daje nam dostęp do bazy wszystkich naszych klientów. Znacznie upraszcza to wysyłanie i organizację. Cała prowadzona korespondencja jest rejestrowana w dzienniku programu dzięki czemu łatwo można znaleźć konkretną wiadomość lub dokument, które mogły zostać wysłane już dość dawno. W kwestii obsługi dokumentów aplikacja również ma wiele do zaoferowania. Upraszcza znacznie proces segregowania dokumentów dzięki możliwości wskazania konkretnych parametrów takich jak rodzaj czy też data.

Wszelkie dokumenty mogą być też automatycznie kierowane do wskazanych przez nas działów. Dodatkową zaletą programu Kancelaria MADAR jest też możliwość współpracy z zewnętrznymi edytorami tekstu i wykorzystanie szablonów w nich utworzonych do automatycznego generowania nowych dokumentów.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych

  SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych doskonale sprawdza się podczas ustalania dokładnych długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętnego różnego rodzaju słupów.

 • Wiązar Jętkowy

  SPECBUD - Wiązar Jętkowy służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.

 • Belka Żelbetowa + Rysunki DXF

  SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych.

 • Asystent Rejestr Zgłoszeń

  Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 to program ułatwiający zarządzanie i obsługę różnego rodzaju zgłoszeń, takich jak np. zgłoszenia o awarii czy też o błędzie. Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o firmach, które są narażone na otrzymywanie sporej liczby, różnego rodzaju zgłoszeń.

 • Rama EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Rama EN.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kancelaria MADAR 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie