Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Oddziaływań Normowych EN 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.09.2013
Rozmiar: 9.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 55

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kalkulator Oddziaływań Normowych EN 1.0

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

Umożliwia ona tworzenie różnego rodzaju zestawień obciążeń, do których wykorzystywane są tablice oraz procedury następujących norm:

 • założenia w zakresie oddziaływań i kombinacji - wg PN-EN 1990,
 • obciążenia stałe - wg PN-EN 1991-1-1,
 • obciążenia użytkowe w budynkach - wg PN-EN 1991-1-1,
 • obciążenie śniegiem - wg PN-EN 1991-1-3,
 • oddziaływania wiatru - wg PN-EN 1991-1-4,
 • oddziaływania termiczne - wg PN-EN 1991-1-5.
Do dyspozycji użytkownika dostępne są dwa tryby działania:
Oddziaływanie według norm oraz Zestawienie oddziaływań.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

 • PrzelewCOM

  PrzelewCOM w wersji 2010 to niewielki, ale jednocześnie oferujący sporo możliwości program, który może okazać się pomocny w każdej firmie. Pozwala on bowiem na szczegółowe sporządzanie różnego rodzaju przelewów - bankowych, ZUS oraz US.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych

  SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych doskonale sprawdza się podczas ustalania dokładnych długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętnego różnego rodzaju słupów.

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Oddziaływań Normowych EN 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie