Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Obciążeń Normowych 1.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 247

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kalkulator Obciążeń Normowych 1.5

SPECBUD - Kalkulator Obciążeń Normowych to specjalistyczne narzędzie, pomocne podczas wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów. Aplikacja ta znajduje szerokie zastosowanie między innymi przy: określaniu wartości obciążeń stałych, zmiennych klimatycznych (między innymi norm śniegowych) oraz zmiennych technologicznych.

Użytkownik ma możliwość stałego podglądania (opcja podgląd) efektów swoich pracy. Nie zabrakło także bezpośredniego dostępu do wszystkich najważniejszych informacji, które dotyczą normowych wartości ciężarów gruntów, materiałów, posadzek oraz pokryć. Projektant posiada również sposobność szybkiej weryfikacji lokalizacji danej miejscowości (sprawdzenie jej strefy klimatycznej).

 W trakcie lub po zakończeniu pracy z programem można szybko wydrukować dane. Oczywiście przewidziana jest również opcja zapisywania ich na dysku twardym do ponownego odczytu, jak i bezproblemowego eksportowania do zewnętrznych programów.

Podsumowując, aplikacja ta z pewnością przyda się zarówno w przypadku prowadzenia niewielkich działalności gospodarczych, jak i dużych biur projektowych, które poszukują sprawdzonego programu służącego do określania obciążeń budowli.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Obciążeń Normowych 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie