Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Obciążeń Normowych 1.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 244

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kalkulator Obciążeń Normowych 1.5

SPECBUD - Kalkulator Obciążeń Normowych to specjalistyczne narzędzie, pomocne podczas wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów. Aplikacja ta znajduje szerokie zastosowanie między innymi przy: określaniu wartości obciążeń stałych, zmiennych klimatycznych (między innymi norm śniegowych) oraz zmiennych technologicznych.

Użytkownik ma możliwość stałego podglądania (opcja podgląd) efektów swoich pracy. Nie zabrakło także bezpośredniego dostępu do wszystkich najważniejszych informacji, które dotyczą normowych wartości ciężarów gruntów, materiałów, posadzek oraz pokryć. Projektant posiada również sposobność szybkiej weryfikacji lokalizacji danej miejscowości (sprawdzenie jej strefy klimatycznej).

 W trakcie lub po zakończeniu pracy z programem można szybko wydrukować dane. Oczywiście przewidziana jest również opcja zapisywania ich na dysku twardym do ponownego odczytu, jak i bezproblemowego eksportowania do zewnętrznych programów.

Podsumowując, aplikacja ta z pewnością przyda się zarówno w przypadku prowadzenia niewielkich działalności gospodarczych, jak i dużych biur projektowych, które poszukują sprawdzonego programu służącego do określania obciążeń budowli.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

 • Kalkulator Elementów Murowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Murowych jest kolejną obok Kalkulatora Elementów Stalowych czy Kalkulatora Elementów Drewnianych aplikacją przeznaczoną dla specjalistów – inżynierów budowlanych oraz architektów.

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Obciążeń Normowych 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie