Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Konstrukcji Murowych EN 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.09.2013
Rozmiar: 16.0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 44

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kalkulator Konstrukcji Murowych EN 1.0

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Konstrukcji Murowych EN w wersji 1.0.

Całość stanowi kalkulator konstrukcji murowych niezbrojonych w zakresie podstawowych zagadnień projektowych podanych w normach PN-EN 1996-1-1 oraz PN-EN 1996-3. Program daje nam wybór jeden z ośmiu dostępnych opcji:

 • Ściana obciążona głównie pionowo (4 opcje obliczeniowe).
 • Ściana obciążona siłą skupioną (2 opcje obliczeniowe).
 • Ściana piwnic poddana poziomemu parciu gruntu.
 • Ściana obciążona prostopadle do swojej powierzchni.

Całość, dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim nie powinna sprawić problemu w obsłudze nawet nieco mniej zaawansowanym konstruktorom.

Podobne Pozostałe

 • Skup Surowców Wtórnych

  Skup Surowców Wtórnych 2.1 jest programem przeznaczonym do obsługi skupów złomu i skupów surowców wtórnych. Przeznaczony jest zarówno dla małych i średnich firm, jak również firm posiadających wiele oddziałów.

 • Band CRM

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych

  SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych doskonale sprawdza się podczas ustalania dokładnych długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętnego różnego rodzaju słupów.

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Konstrukcji Murowych EN 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie