Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Elementów Żelbetowych 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 8.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 122

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kalkulator Elementów Żelbetowych 2.2

Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

Program znajduje zastosowanie przy wykonywaniu projektów zbrojeń, biorąc podczas analiz pod uwagę między innymi normowe warunki konstrukcyjne oraz sprawdzając tak zwane stany graniczne użytkowalności. Ciekawą funkcjonalnością aplikacji jest możliwość zawierania w jednym pliku obliczeń dotyczących różnych elementów konstrukcyjnych. SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest łatwy w obsłudze i nie obciąża systemu, dzięki czemu jego używanie nie sprawi żadnych problemów specjalistom w dziedzinie projektowania elementów żelbetowych.

Zakres funkcji wymiarowania:
 • wymiarowanie przekroju belki na zginanie,
 • obliczenia strefy ścinania w belce (strzemiona i pręty odgięte),
 • wymiarowanie pasma płyty na zginanie,
 • wymiarowanie słupa mimośrodowo obciążonego,
 • wykres interakcji M-N.

Aplikacja umożliwia także wariantowanie obliczeń, co przekłada się na optymalizację elementów belkowych wykonanych z żelbetonu oraz słupów i płyt. Wariantowanie może odbywać się w jednym zadaniu projektowym, co ułatwia pracę. Prezentowany program pozwala również na analizę wytrzymałościową i uzyskanie rysunku rozmieszczenia zbrojenia w przekrojach poprzecznych.

Podobne Pozostałe

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych

  SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych doskonale sprawdza się podczas ustalania dokładnych długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętnego różnego rodzaju słupów.

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • Schody Płytowe - Rysunki DXF

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Schody Płytowe + Rysunki DXF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Elementów Żelbetowych 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie