Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Elementów Stalowych 4.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 8.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 398

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kalkulator Elementów Stalowych 4.2

SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

Znajdziemy tutaj rozbudowane biblioteki przekrojów wyrobów stalowych, które są stosowane w konstrukcjach budowlanych, należących do: profili gorącowalcowanych, przekrojów spawanych z blach lub profili zimnogiętych. Baza programu składa się z kilkudziesięciu projektów wyrobów stalowych, które zostały podzielone na trzy kategorie:

 • profile gorącowalcowane (dwuteowniki, ceowniki, kątowniki, teowniki, rury i pręty okrągłe),
 • przekroje spawane z blach (dwuteowniki, przekroje skrzynkowe, teowniki),
 • profile zimnogięte (rury prostokątne i kwadratowe, ceowniki i kątowniki).

Specjaliści używający programu mogą projektować elementy stalowe pojedyncze i wielogałęziowe: słupy, belki walcowane i pełnościenne, płatwie czy pręty kratownic. Program pozwala na wariantowanie obliczeń i przeprowadzane analiz wytrzymałościowych.

Twórcy SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych zapewnili użytkownikom możliwość zginania elementów stalowych (także dwukierunkowego), rozciągania i ściskania osiowego oraz wielu innych operacji wymiarowania. Równie liczne są opcje kombinacji obciążeń dla wybranych elementów. Ostatecznym wynikiem obliczeń są: normowe warunki wytrzymałości oraz stateczności elementów.

Podobne Pozostałe

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • KOBi - Biblioteka

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Elementów Stalowych 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie