Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Elementów Drewnianych 2.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 9.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 564

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kalkulator Elementów Drewnianych 2.3

SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń według normy PN-B-03150:2000 (z uwzględnieniem modyfikacji Az1, Az2 i Az3) elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

Dwie podstawowe funkcje tej aplikacji to kalkulator konstrukcji drewnianych oraz projektowanie elementów konstrukcji dachu, takich jak krokwy, łaty, belki oraz słupy. Ponadto dzięki SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych  bez problemu wyznaczymy nośność obliczeniową łączników trzpieniowych. Mamy również możliwość zawierania w jednym pliku obliczeń różnych elementów konstrukcyjnych.

Warto dodać, że prezentowana aplikacja jest jedną z kilkudziesięciu programów stworzonych przez firmę SPECBUD, które przydadzą się podczas projektowania obiektów budowlanych. Cały pakiet firmy stanowi przyjazne i kompleksowe środowisko pracy tak dla doświadczonych konstruktorów, jak i początkujących w dziedzinie sztuki budowania. Aplikacje są stale rozwijane zgodne z sugestiami użytkowników oraz postępem najnowszych trendów rozwoju sztuki budowlanej oraz norm budowlanych.

Podobne Pozostałe

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • Ewidencja pojazdów

  Ewidencja Pojazdów to prosty i darmowy program pozwalający kontrolować firmowe wydatki związane z podróżami i transportem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Elementów Drewnianych 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie