Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Elementów Drewnianych 2.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 9.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 571

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kalkulator Elementów Drewnianych 2.3

SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń według normy PN-B-03150:2000 (z uwzględnieniem modyfikacji Az1, Az2 i Az3) elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

Dwie podstawowe funkcje tej aplikacji to kalkulator konstrukcji drewnianych oraz projektowanie elementów konstrukcji dachu, takich jak krokwy, łaty, belki oraz słupy. Ponadto dzięki SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych  bez problemu wyznaczymy nośność obliczeniową łączników trzpieniowych. Mamy również możliwość zawierania w jednym pliku obliczeń różnych elementów konstrukcyjnych.

Warto dodać, że prezentowana aplikacja jest jedną z kilkudziesięciu programów stworzonych przez firmę SPECBUD, które przydadzą się podczas projektowania obiektów budowlanych. Cały pakiet firmy stanowi przyjazne i kompleksowe środowisko pracy tak dla doświadczonych konstruktorów, jak i początkujących w dziedzinie sztuki budowania. Aplikacje są stale rozwijane zgodne z sugestiami użytkowników oraz postępem najnowszych trendów rozwoju sztuki budowlanej oraz norm budowlanych.

Podobne Pozostałe

 • PrzelewCOM

  PrzelewCOM w wersji 2010 to niewielki, ale jednocześnie oferujący sporo możliwości program, który może okazać się pomocny w każdej firmie. Pozwala on bowiem na szczegółowe sporządzanie różnego rodzaju przelewów - bankowych, ZUS oraz US.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych

  SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych doskonale sprawdza się podczas ustalania dokładnych długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętnego różnego rodzaju słupów.

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Elementów Drewnianych 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie