Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.09.2013
Rozmiar: 0.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 58

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

Służy ona do ustalania wartości współczynnika długości wyboczeniowych słupów żelbetowych według załącznika C normy żelbetowej PN-B-03264:2002. Warto dodać, że Kalkulator sam określa wartości współczynników długości wyboczeniowych słupów, które wchodzą w skład różnego rodzaju konstrukcji szkieletowych z żelbetu. Do wyboru mamy jeden z trzech wariantów ustroju konstrukcyjnego: słup w układzie ramowym, słup wielokondygnacyjnego budynku szkieletowego lub słup o określonym schemacie statycznym.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

 • Schody Płytowe - Rysunki DXF

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Schody Płytowe + Rysunki DXF.

 • GABeNET

  Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim. Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

 • Belka Drewniana

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów ŻelbetowychAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie